«#50відтінківлайна», – луцька журналістка про сморід в центрі міста. ФОТО

28 Травня 2021

Експертка з висвітлення Програми «U-LEAD з Європою», редакторка ТСН.ua (1+1) Олена Кузьмич написала допис-обурення щодо запаху у центрі Луцька.

Пост вона розмістила на своїй фейсбук-сторінці.

«#50відтінківлайна

Я живу на проспекті Волі 15 років і обожнюю цю вулицю з її липами та каштанами (про варварське кронування дерев, звісно, треба писати окремий пост), але запахи в останній роки мене бентежать. Ну, запах жому був, але щоб лайна – це новий рівень. Вчора пахло від гімназії число 4 і до «ГрандВолині».

Ihor Polishchuk Луцька міська рада - що робиться в місті для усунення цього, бо #луцькгіняневідкриття»,– йдеться у дописі.

Міський голова Ігор Поліщук прокоментував дану публікацію: «Від центру до Гранд Волині йде загальносплавна система каналізації. Зараз там йдуть роботи по реконструкції мереж зливової мережі і каналізації. Після цього від вул. Шопена до Гранд Волині буде роздільна система.

Вчора там якраз розкривали і перекладали зливову, відповідно це є тимчасовою причиною на час ремонту мереж.

Інші запахи – мають різні джерела походження, одне з яких – очисні споруди. Їх не ремонтували з часу будівництва в 1973 році. Залучили на їх реконструкцію пільговий кредит 11 мільйонів євро. Цього року проводимо процедури закупівлі, роботи починаємо на початку наступного року».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter