BLOG на нічку: все, що ви хотіли знати про БДСМ, але соромились спитати

28 Лютого 2019

Сьогодні у традиційній вечірній рубриці «BLOG на нічку» – розвінчування деяких розповсюджених стереотипів стосовно БДСМ та описання деяких БДСМ-практик від лучанки Олени Кузьмич.

Матеріал опублікований на сайті ТСН.ua.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***
Коли ви чуєте абревіатуру БДСМ, швидше за все, у вашій уяві виринають чоловіки та жінки у латексі, з пірсингом, які шмагають одне одного, мов у порно. Але БДСМ — це трішки про інше. Насправді, це спосіб зазирнути у потаємні куточки душі своєї та свого партнера, краще пізнати своє тіло, зазирнути за межі звичного та усталеного. Ось про це і буде мій сьогоднішній блог.

ЩО Ж ТАКЕ БДСМ?

БДСМ (BDSM) — психосексуальна субкультура, заснована на обміні владою між партнерами.

BD (Bondage & Discipline — неволя і дисципліна, виховання) — йдеться про рольові ігри та покарання (так-так, якщо ви у спальні граєтеся у вчителя і школярку або у лікаря та пацієнтку, ви практикуєте БДСМ).

Ці практики — спосіб пізнати самого себе та свого партнера, перейти межі звичного та усталеного.

DS (Domination & Submission — домінування і підпорядкування) — мабуть, усі дивилися «50 відтінків сірого» у якості поганого прикладу цієї еротичної забави. В реальності з цим уже складніше, бо йдеться не про гру, а про попередню домовленість про підпорядкування партнерів. Це можливо лише у ліжку, а може бути і в повсякденному житті.

SM (Sadism & Masochism — садизм і мазохізм) — сексуальні і не тільки практики, які у своїй основі мають отримання задоволення від переживання болю або його заподіяння.

РОЗУМНІСТЬ, БЕЗПЕКА І ДОБРОВІЛЬНІСТЬ

Принцип безпеки, добровільності й розумності (Safe, Sane, Consensual) — це три принципи БДСМ-практик, без яких вони не можуть вважатися такими. Ваші сексуальні ігрища, якими б дикими вони не здавалися, це ігри дорослих адекватних розумних людей, які усвідомлюють свої дії та можливу шкоду, яку вони цими діями можуть заподіяти. Тому, практикуючи БДСМ, ви маєте турбуватися про свого партнера чи партнерку. Для ясності: якщо чоловік б'є дружину за спалений обід — це не БДСМ-практика, — це до психіатра і правоохоронних органів. Тож домовляйтеся із партнером, говоріть про ваші бажання, не бійтеся казати «так» чи «ні» і пам’ятайте про безпеку. Якщо хоч одного принципа не дотримано — жодного БДСМ.

В основі БДСМ-практик лежить стоп-слово, яке покликане захистити партнерів, коли ризик від сексуальної гри дуже високий і можна ненароком травмувати один одного. Про стоп-слово теж потрібно домовитися наперед. Також це може бути певний жест або рух, але із цим важче, адже ви, приміром, можете бути зв’язані, а отже, не зможете подати знак. Стоп-слово означає повну зупинку всіх БДСМ-практик і не може трактуватися партнером як елемент самої практики.

НАВІЩО ЩО ВСЕ ЦЕ?

Біологи вважають, що в основі БДСМ-практик лежить бажання підвищення граничного рівня сексуального збудження та задоволення людини від порушення певних табу, які накладаються суспільством або утворилися історично. Також БДСМ може бути способом життя, самодостатньою практикою чи лише елементом сексу.

ТРІШКИ ІСТОРІЇ

БДСМ-практики — це частина людської історії, а не щось нове від «сучасної розбещеної молоді». Ритуальне шмагання практикувалося у Стародавній Греції та Римі. Зокрема, під час свята Луперкалій (тодішній аналог Дня святого Валентина — авт.) чоловіки шмагали оголених жінок пасками — вважалося, що такі ритуальні дії сприятимуть швидкій вагітності. Схожі ритуали є і в древньоіндійському трактаті «Камасутра», деякі розділи якої присвячені ударам, укусам та навіть подряпинам.

Пропоную вам три БДСМ-практики, які будуть до снаги усім без виключення, навіть якщо досі ви нічого подібного робити у ліжку не наважувались. Звісно, лише за умови, що ви з партнером повністю довіряєте один одному і маєте бажання та натхнення.

Рольові ігри. За масками та одягом для переодягання можна вирушити до найближчого секс-шопу, проте, якщо у вас досить сильно розвинута фантазія, можна обійтися і без цих аксесуарів. Сюжети для рольових ігор підказує нам саме життя — вчителька французького і поганий учень, лікар/ка і пацієнт/ка, керівник/ця і підлеглий/ла тощо. Закриваючи маскою обличчя, ми приміряємо ролі, на які б ніколи не наважилися в реальному житті. Також варто пам’ятати, що у рольових іграх вас мають збуджувати не величезні розрізи на БДСМ-костюмах, а поведінка партнера і його еротична фантазія, яку вдалося втілилися у життя. Тому не забувайте вмикати уяву.

Лоскіт. Чимало людей бояться лоскоту, але водночас відчуває під час нього значне збудження, тому саме цю легку БДСМ-техніку можна спробувати. Лоскотати потрібно не лише п’яти, але й усе тіло. Робити це можна руками, або придбати у секс-шопі чи на спеціальному сайті пір’їнки.

Обмеження зору. Для цієї практики можна зав’язати партнеру очі або прикрити їх маскою. Так ваша друга половинка не здогадуватиметься про ваші наступні дії, градус сексуальної напруги зросте, а оргазм — не забариться.

Бажаю вам пристрасних ночей!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter