«Жінка – не берегиня сімейного вогнища»: луцька журналістка про «наболіле»

22 Липня 2021

Експертка з висвітлення Програми «U-LEAD з Європою», редакторка ТСН.ua (1+1) Олена Кузьмич опублікувала допис, в якому обурюється щодо розмов про призначення жінки та її роль у житті та про те, що вона «сама винна».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЖИТТЯ НЕ ВИСТАЧИТЬ, ЩО ДІЗНАТИСЯ ЇХ ТАЄМНИЦІ»: ЛУЧАНКА ПРО КАРТИ ТАРО. ФОТО

Пост вона опублікувала на своїй фейсбук-сторінці:

«Коли хтось починає розповідати про призначення жінки та її роль у житті або про те, що вона «сама винна», мені відверто хочеться вказувати цим людям напрямок руху. Один президент казав, що ніхто нікому нічого не винний. Хлопці і дівчата, Середньовіччя закінчилося, фемінізм перемагає (я в це вірю), тримайте своє коріння в штанах, а олію з голови не розхлюпуйте. Сильно ображені на дівчат та жінок, вийдіть з чату.

Скільки ж можна. Жінка – не берегиня сімейного вогнища, не куховарка, не безплатна прибиральниця, не повія, не машина для народження дітей, не винна у тому, що козли маскуються спочатку під нормальних і не винна в тому, що вчасно не втекла. Чоловіки, якщо ви не можете стриматися, не зв’язуйтеся з жінками, чесне слово.

Стосунки - це робота, складна комунікаційна робота «голосом через рот» і, виявляється, не всім це під силу, тому хтось використовує кулаки. Тому, якщо вас хоч раз вдарили, втікайте, втікайте так далеко як тільки зможете.

Я відверто втомилася від таких проявів суспільства, бо нібито нормальні люди ходять поруч на вулиці, а виявляються мішками з брудом.

Але все буде добре, нехай буде з нами жіноча сила».

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter