Instagram дня: арт- і лайфстайл-блог від луцької майстрині

27 Вересня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: ЛАЙФСТАЙЛОВИЙ БЛОГ ВІД ГАЛИЦЬКОЇ ЛУЧАНКИ

Сьогодні героїнею нашої рубрики стала майстриня та блогерка з Луцька Віка, яка відома під ніком @merin.cv. Красуня створює так звані «арти» – картинки, які вона малює з фотографій своїх клієнтів. Зараз Віка розширила тематику свого блогу та пише на «лайфстайлові» теми. Лучанка має 3 203 підписників та 170 публікацій.


Віка почала свій блог більше року тому. Спочатку лучанка намагалась писати лише про обробку фотографій та знімала відео на цю тему, та згодом «кордони» її інстаграм-сторінки розширились.

«Потім я почала писати про власне життя. Мій блог став більше «лайфстайл», аніж якийсь тематичний (проте про обробку я не перестала писати)», – додає красуня.


Вікторія пише про схуднення, психологію, стосунки, про фінанси. Блогерка мотивує своїх підписників займатись собою, вірити у своїх сили та рухатись далі.


Лучанка створює арти для своїх підписників та відомих людей. Вікторія малювала Соню Плакидюк, Сашу Пустовіт, Тетяну Кодзаєву та багатьох інших.

«За допомою блогу почала заробляти гроші на створенні артів і маю з цього гроші вже протягом чотирьох місяців», – прокоментувала Вікторія.
Блогерка часто ділиться особистим та «сокровенним». Вікторія пряма та справжня зі своєю аудиторією.


«Стараюсь зібрати аудиторію в 10 к без участі в гівах, але інколи проводжу власні гіви, розігруючи арти. Гроші в рекламу блогу ще не вкладала. Планую розвиватись у цьому ж напрямку і працювати не на кількість, а на якість контенту і аудиторії», – додає про свій блог лучанка.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter