​Хата для роботи: кабінет секретаря Луцькради Сергія Григоренка

23 Березня 2015
Є в Луцьку чиновник, в кабінеті якого лежить золотий батон. Ну, як золотий? Це імітація батона, покрита речовиною золотистого кольору. Це перше, що впало в око в кабінеті секретаря Луцької міської ради Сергія Григоренка.

Приміщення, в якому працює посадовець, розташоване на другому поверсі будівлі міськради. Воно має прямокутну форму.

В кабінеті два великі вікна, краєвид з яких нагадує луцьким чиновникам, що роботи в місті - непочатий край. Вікна виходять на задній дворик міськради та "дивляться" на старі й неошатні приватні будинки.
Біля входу в кабінет справа стоїть шафа для верхнього одягу, документів, зліва - висить мапа Луцька, під якою стоять стільці для відвідувачів. За стільцями - м'які крісла і конструкція для прапорів. Традиційно в ній - стяги Луцька та України.

Між вікнами розташований робочий стіл секретаря ради, на якому дуже виділяються сувеніри. Вже згаданий подарований друзями "золотий батон" та статуетка "Свята вечеря", придбана Григоренком.

Також на столі є фото чоловіка. Виявилося, що це двоюрідний дід Григоренка Архип Люлька. На його честь в Москві назвали площу, а прославився він після створення першого в СРСР реактивного двигуна.За столом "причаївся" сейф, в якому власник кабінету зберігає важливі документи та печатку секретаря міськради. Робоча папери "окупували" й шухляди.
На стінах кабінету - дві картини про Луцьк. На першій - копія картини, яку створив в 19 столітті польський митець Наполеон Орда. На другій - сучасне зображення замку Любарта.
Також в кабінеті є герб Луцька.Взагалі прикметник, яким можна охарактеризувати кабінет - "луцький". Багато штук про місто, що й не дивно, враховуючи посаду Григоренка.


Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter