СОЦФЕЙС: Роман Єремеєв - вишукано і скромно

20 Травня 2015
«Таблоїд Волині» продовжує вивчати соцмережеві сторінки «золотої молоді».

До вашої уваги – фрагмент інтернет-життя Романа Єремеєва, сина народного депутата Ігоря Єремеєва.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Донька волинського нардепа Івахіва живе в Лондоні й ігнорує українську

Зайшовши на сторінки до юнака, ми відчули невимовний сум і розпач. Сексом, наркотиками, рок-н-ролом і дорогими тачками там і не пахло. Хтозна, можливо Роман вчасно все приховав, можливо має розум і не "палить" свого відомого батька, а може він і справді такий чемний хлопчина?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Син Палиці палиться

На сторінці сина мільярдера в соціальній мережі «Вконтакте» вітер свище. Проте, хлопець вказав, що його місце навчання - Royal Holloway, University of London


У доступній оку інформації про себе Роман вказав лише дату свого народження – 8 лютого.

Список друзів юнака невеликий, всього 295 людей. До того ж, якщо ви раптом прагнете написати щось Роману в особисті повідомлення, то у вас того не вийде, - Роман обмежив коло осіб, котрі мають змогу з ним спілкуватися.


Свої музични вподобання Роман Єремеєв теж ретельно приховав, можливо він не любить коли крадуть його улюблені композиції. Проте, можна зробити висновок, шо хлопець полюбляє hip-hop, бо єдине відео, яке вісить на його стіні – у цьому стилі.


Роман має 17 підписок на цікаві сторінки. Так, юнак цікавиться цікавими фактами, фільмами та музикою. Має підписку на луцький гурт «The Substanse» та сторінку під назвою «☞ NIGGAS in ЛОНДОН ☜»


З фотографіями Єремеєва теж не густо. Всього три світлини.

[caption]

[caption]
Роман на відпочинку[/caption]
[caption]

У пошуку інформації ми зайшли і на сторінку Романа у Facebook.

Там, в інформації про себе, хлопець вказав, що у 2013 році він закінчив Bellerbys College Oxford, а його першим місцем навчання була гімназія № 4 імені Модеста Левицього.

Нема жодної інформації про родинні зв’язки юнака та про даму його серця.

У Facebook ми відшукали ще одну фотографію Романа на фоні Ейфелевої вежі. Це фото навіть прокоментувала мама Романа, Тетяна Єремеєва.
[caption]
Роман у Парижі[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter