BLOG на нічку: 16 історій катастрофічно невдалих побачень

14 Квітня 2024

Згадайте своє перше побачення? Пригадали? Віримо, що в кожного воно було різним: кафе чи ресторан, бар або парк. Хтось віднайшов там свою другу половинку, а інший волів би про нього забути та ніколи не згадувати.

Офіціанти відверто поділилися життєвими історіями, як вони стали свідками найгірших побачень на світі.

Тутка розповість про них: гірко таке читати, але від правди нікуди не втечеш. Прочитайте і ви — готовий сюжет для голлівудського фільму. Ми своєю чергою бажаємо всім нашим читачам мати набагато кращі моменти з коханими та незабутні емоції!

Пригадую один випадок. До нас зайшов хлопець, було ще зарано для побачення, але він зізнався, що воно в нього вперше. Справді, з вигляду він був чудовою приємною людиною, хоча дещо нервував.

Через пів години до нього приєдналася дівчина. Остання розпочала одразу зі спиртного, і то дуже жваво, а коли їй зателефонували, почала обговорювати свого хлопця прямо перед ним. «Ти знаєш, він не на мій смак», «Не те, що я шукаю, ти знаєш» — його можна було лиш пожаліти.

По закінченні побачення він підійшов до мене, оплатив рахунок і пішов. А людина він справді гарна, ми ще кілька разів потім бачилися.

***

Я не офіціант, але якось, коли сидів у кав’ярні, став свідком жахливого побачення. Вона була японкою. Він спершу показав їй свою сорочку з борцями сумо. Потім почав давати запитання типу: «Яке суші ти любиш?», «Ти говориш тільки по-японськи?», «Як ви кажете “туалет” по-японськи?», «В Японії є сумо, так?», «Ти бачила мою сорочку?»

Все це було так ніяково, що я купив ще одну чашку кави, щоб довше поспостерігати за ними.

***

Декілька років тому я працював барменом в елітному закладі. Став свідком жахливого побачення. Спочатку до залу зайшла надзвичайна дівчина-брюнетка. Сіла за барну стійку. На мою пропозицію зробити їй коктейль відмовилася — чекала на побачення. Через мить з’явився хлопець з величезною сумкою через плече.

Я швидко зрозумів, що це їх перше побачення, і вбив мене такий жест хлопця: він вийняв з сумки цілу колекцію карток з покемонами й почав демонструвати її своїй супутниці. Як палко він їх показував — ви б лиш бачили!

Дівчина вдала, що їй телефонують. І поїхала. Хлопець так і сидів, жуючи свій бургер.

Обом було за 30.

***

А що на першому побаченні зробив мій чоловік? Необачно зачепив керамічне горнятко зі столу, воно впало і розбилося об підлогу. А я до вечора виймала з ноги уламки…

***

Хлопець і дівчина зайшли до ресторану окремо, і, як мені здалося, побачили одне одного вперше. Щойно вони сіли за столик, дівчина вибачилася і пішла до туалету. А хлопець в цей час замовив напої для них обох. А потім, приблизно через 30 хвилин, замовив дві порції їжі. Але було очевидно, що його дівчина вже не повернеться, хоча він продовжував їй телефонувати. Зрештою хлопець просто залишив всю замовлену їжу і напої на столі, оплатив рахунок і пішов.

***
Хлопець запитав свою супутницю, чи може вона оплатити рахунок, і, коли вона сказала «ні», він різко встав і втік, крикнувши: «Пізніше тобі зателефоную!»

***

Я працюю в чайному ресторані недалеко від коледжу. Це гарне місце для приємних зустрічей, з тьмяним освітленням, зручними меблями й настільними іграми. Тут відбувається багато перших побачень. Мабуть, найгірше, що я бачила за весь час, було побачення хлопця і дівчини, їм було приблизно 17-19 років. Вони замовили чай, потім сиділи за столом, грали в настільну гру і розмовляли.

Його мама постійно сиділа за столом поруч з ними та просто дивилася на них. Мені було так шкода хлопця, але кульмінацією стала наступна ситуація. О 20:30 жінка підійшла до них і сказала, що їй та її синові треба йти додому. Юнак явно був злим, але, однак попрощався з дівчиною і пішов за мамою.

Дівчина підійшла до нас, офіціантів, щоб замовити ще один чай. Я запитав її про те, що сталося. Вона відповіла, що ця жінка, по суті, влізла в їх побачення, перервала їх діалог і розкритикувала поведінку свого сина.

***

Одна дівчина справді була дуже захоплена хлопцем, втім, і він був нею зацікавлений. Вони обидвоє розмовляли, жартували, в тому числі й зі мною. Все було прекрасно. Але тут прийшов час платити, і я запитала, чи робити загальний чек. Дівчина з посмішкою поглянула на хлопця, а той відповів: «Ні, окремий, будь ласка». Вираз її обличчя миттю змінився… А цей ідіот нахабно написав свій номер телефону на чеку з невеликим повідомленням для мене. Бідна дівчинка ледь не заплакала, коли тихенько вийшла за двері. Який він придурок!

***

Дівчина і хлопець прийшли в барбекю-ресторан, в якому я працював. Вони зустрілися біля входу та обмінялися звичайним «Привіт, приємно познайомитися!» Але хлопець виявився повним дурнем. Дівчина замовила реберця, а він запитав: «Ти хочеш зберегти свою гарячу фігуру чи виглядати як ця пані?» І вказав на злегка повненьку жінку.

Потім, коли вони чекали, щоб оплатити замовлення, хлопець почав загравати з однією відвідувачкою, що стояла позаду них. Його супутниця дочекалася, поки він заплатить, а потім пішла.

***

Ех, я пішла на перше і єдине побачення з хлопцем, який весь час похітливо дивився на молоду офіціантку в короткій спідниці. Я намагалася не помічати, як цей хлопець — пухкенька, негарна молода людина, яка ще й старша від мене як мінімум на 10 років, — перетворюється на мультиплікаційного вовка, що закохався в молоду дівчину.

Так, я приїхала в ресторан на велосипеді. Після побачення він хотів закинути мій велик у свій фургон і відвезти мене додому. Ні, дідько забирай, нізащо! Поїхала від цього ходячого фіаско настільки швидко, наскільки могла.

***

Хлопець кличе мене до столу. Дівчини за ним немає — напевно, вийшла в туалет. Він простягає мені сотню доларів і каже, що я можу залишити решту собі, якщо скажу дівчині, що йому прийшлося терміново поїхати. Їх рахунок не перевищував і 50 баксів. Загалом, це були найлегші чайові в моєму житті. І, до речі, я сказала їй, що хлопець кинув її, але оплатив рахунок. Ще я безкоштовно дала їй шматок пирога.

***

Я колись почув, як жінка заявила: «Те, що ти купив мені випити, ще не означає, що я буду спати з тобою». Відразу після цієї фрази вона пішла. Хлопець допив свій напій і теж пішов.

***

Я не офіціант, але якось ми сиділи в барі в переповненому ресторані. Поруч з нами сиділи одна дивна пара: вони явно зустрілися вперше. Жінка щосили намагалася бути ввічливою і приємною, але чоловік просто продовжував розповідати про свою колишню дружину, а ще показувати на своєму телефоні світлини їхнього весілля і спільного відпочинку.

***

Я теж не офіціант, але частенько в кафе сиджу сам і спостерігаю за людьми. Перші побачення майже завжди видно. Найгірше, що я колись бачив, — це дві людини, які, можливо, ідеально підходили б одне одному: вони обидвоє повністю були захоплені собою. Вони починали розповідати історії та продовжували говорити ОДНОЧАСНО! Вони навіть не слухали одне одного, просто розмовляли! Я був у захваті від чистого божевілля, яке спостерігав цілих 45 хвилин. Вони обидва базікали майже не зупиняючись.

***

***


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter