Соцфейс: рокер Коля Голєв

09 Червня 2015
Наступним героєм рубрики «Соцфейс» став Микола Голєв. Він - старший син бізнесмена та екс-заступника міністра фінансів Миколи Голєва та його дружини, депутата Луцької міської ради Олени Голєвої.


Хлопець проявляє високу активність у соціальній мережі «Вконтакте». Промоніторивши сторінку Колі, відразу стає зрозуміло, що він – затятий поціновувач рок-н-роллу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Роман Єремеєв - вишукано і скромно


Юнак має багато світлин, очевидно любить фотографуватись та позувати. На фотографіях кількарічної давнини Голєв мав довге волосся, пізніше образ юнака змінився, став дещо гламурнішим.


В особистій інформації хлопець вказав посилання на гурт «Golev», де Коля грає на гітарі та співає. Молодий рок-гурт випустив два відео. Одне із них, «Welcome to Las Vegas», набрало на "ютубі" більше мільйона переглядів. Присутні фотографії, де юнак виступає на рок-фестивалі «Тарас Бульба».

Промоніторивши стіну Голєва у ВК, можна зробити висновок, що хлопець має близькі відносини із киянкою Камиллою Котовою. Фото, де юнак обіймає оголені ноги дівчини він ідентифікує, як «щастя».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Донька волинського нардепа Івахіва живе в Лондоні й ігнорує українську


Переглянувши обрані Миколою спільноти та цікаві сторінки можна зробити висновок, що хлопець є фанатом року та полюбляє слухати луцькі гурти. Навіть серед найкращих друзів можна відшукати місцевих музикантів.


Ще серед цікавих сторінок, на які підписаний юнак, можна віднайти спільноти із еротичним вмістом.


Коля має кілька світлин із відомими музикантами, серед них: американський гітарист-віртуоз Тоні Макалпайн та корифей української рок-музики, гітарист-віртуоз Серго Чантурія.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Син Палиці палиться


Серіальним кумиром для Голєва є Хенк Муді, герой телесеріалу «Каліфорнікейшн». Юнак частенько публікує його цитати та фотографії.


Очевидно, що Коля ностальгує за літом позаминулорічної давності.


Хлопець виражає активну політичну позицію. Серед його світлин можна відшукати фотографії, де він з мамою Оленою позують на фоні Майдану.


В Колі є чітко сформований типаж дівчат, основним критерієм є татуювання, вірніше, - багато татуювань.

0

Читати ще

Коментарі

_+_

наіачьом

макаревич

малолітній дрищ прищавий,

Аліна

Мені дуже подобається

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter