Які книги купували лучани у березні

04 Квітня 2016
Є книги, які треба тільки покуштувати, є такі, які краще всього проковтнути, і лише деякі варто «розжувати» і переварити.

«Таблоїд Волині» традиційно поцікавився у луцьких книгарнях, які ж книги найчастіше запитували у них в березні.

У книжковому магазині «На Волі» найчастіше запитували такі видання:

1. «Смарагд» Валентини Мастерової від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Книга стане захопливим читанням для щирих серцем людей, що знають ціну життя і його смак. У хвилину відчаю він, син парторга колгоспу і циганки, що ходила з табором, вигукне: «Я і сам не знаю, хто я, але не злодій – це точно!». Коли в Афганістані смерть зазирне в очі, жалкуватиме лише, що помре, так і не пізнавши справжнього кохання.

2. «Атлант розправив плечі» Айн Ренд від видавництва «Наш формат».
Авторка писала роман впродовж 12 років, і він став її найгучнішим бестселером. Вперше книгу видали у 1957 року. Американці вважають її найвпливовішою після Біблії.

3. «Той, що біжить лабіринтом» Джеймса Дешнера.
Свіжа історія про підліткові геройства, знята за романом американця Джеймса Дешнера. Режисер Вес Болл шмарклі довго не жує, а відразу занурює в гущу подій. Але якщо ви не встигнене з перших хвилин перевести мозок в режим "попкорн і живі картинки", питання виникнуть неминуче.

4. «Крадійка книжок» Маркуса Зузака від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть! До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею…

5. «451° за Фаренгейтом» Рея Бредбері.



У Книгарні Волинської обласної друкарні найчастіше купували:

1. «Зворотний бік сутіні» Дари Корній від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Фантастичний світ її книги продовжує історію започатковану у романі «Зворотній бік світла» та « Зворотній бік темряви».

2. «Час секон-хенду» Світлани Алексієвич.
Монологи, що потрапили до книги, авторка записувала протягом останнього десятиріччя, мандруючи всім колишнім Радянським Союзом. «Час секонд-хенд» – це мій діагноз нам, діагноз тому, що ми зробили за 20 років,

3. «Гордієві жінки» Жанни Куяви від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Цей роман – про Жінку. Жінку – як вінець творіння Божого, космічного, природного. Про Жінку – як найслабшу і найсильнішу істоту в світі. Жінку – яка через кохання може занапастити не тільки своє життя, а й рідних

4. «Ловець снів» Стівена Кінга від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Фантастичний роман, написаний в 2001 році. У 2003 році за романом був знятий однойменний фільм.

5. «Криголам» Віктора Суворова.
Документально-публіцистична книга, в якій аргументовано стверджується, що Гітлер, розпочавши війну проти СРСР, лише випередив радянські агресивні плани вторгнення СРСР у Німеччину, яке готували на липень 1941 року.



У книгарні «Руніка» найчастіше запитували такі книги:

1. «Соло для Соломії» Володимира Лиса від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Історія однієї поліської жінки, від народження до глибокої старості. Це історія щирого кохання, нездійсненних мрій, боротьби за себе, історія доброти, ніжності і віри у диво.

2. «Атлант розправив плечі» Айн Ренд від видавництва «Наш формат».

3. «Помилка» Світлани Талан від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Вероніка пообіцяла подрузі, яка помирала, що не залишить її новонароджених малюків. Але обіцянки не виконала... Чи спокутує вона провину перед покинутими дітьми?

4. «Оголений нерв» Світлани Талан від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі... Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв`язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами...Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової

5. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні.



Серед асортименту книгарні «Дім книги» покупці надавали перевагу таким виданням:

1. «Атлант розправив плечі» Айн Ренд від видавництва «Наш формат».

2. «Дівчина у потягу» Пола Гоукінз від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона кожного дня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, дівчина побачила дещо шокуюче. Вона розповідає про побачене поліції. Але їй не вірять...

3. «Тінь гори» Р. Д. Робертса.
Довгоочікувана друга частина бестселера «Шантарам», що розійшовся накладом 4 мільйони примірників і отримав тисячі позитивних відгуків у всіх куточках світу.

4. «Знищ цей щоденник» Кері Сміт.
Книжка-сенсація, яка розійшлася мільйонними накладами. Завжди мріяли трохи покапостити та наробити дурниць? Нарешті трапилася нагода! Не бійтесь експериментувати! Розірвати сторінку? Будь ласка! Заляпати кавою? На здоров`я! Знищити вщент? Нема питань! Не стримуйте власні емоції! Цей щоденник якраз для них! Перетворюйте цю веселу книжку на джерело вашої творчої енергії.

5. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».



У книгарні «Є» найпопулярнішими у березні були книги:

1. «Триста поезій» Ліни Костенко

2. «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» Регіни Бретт.
Друга книга Регіни Бретт - це ціла скарбниця надихаючих історій. Їх герої - звичайні люди, гідні захоплення. Кожне оповідання несе свій урок. А разом вони складають свого роду підручник, що дає стимул творити добро і бачити диво змін всюди.

3. «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна
«Ігри, у які грають люди» чітко розкладає все по поличках. Правда, інколи надто чіткими психотермінами і від того важкувато читати. Про співжиття наших психологічних «Дітей», «Батьків» та «Дорослих» можна почитати на початку книги.

4. «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт

5. «Львів. Кава. Любов», упорядник Ніка Нікалео
Львів, наголошує Ніка Нікалео в передмові до видання «це не ратуша і не костел Ельжбети, тим пак це не церква святого Юра або ж новомодна «Арена-Львів»… Львів – це його мешканці й ті, хто щоденною працею створює його, як тепер кажуть, імідж. Львів – це ті, хто живе у ньому і творить, хто вперто іде до своєї мети, не зраджуючи його з іншими містами у пошуках кращої долі. Львів – це кохання, кава, чоколяда, це вона і він, себто Львів…».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter