​У Луцьку відбудеться відкриття фотовиставки «Благодійність в об'єктиві»

03 Липня 2017
У Луцьку відбудеться відкриття фотовиставки «Благодійність в об'єктиві» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 500 світлин, які найдійшли з усіх куточків України на VII Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність в об’єктиві».

Цього року фотовиставку у Луцьку приймає культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті», що належить інвестиційній групі VolWest Group. Захід відбудеться 4 липня о 14:00 год в арт-кафе «Стоп-кадр».

Світлини є ілюстраціями благодійності і волонтерства, вони демонструють готовність українців реагувати на чужий біль. З першого погляду кожна світлина врізається у пам’ять історією своїх героїв, які стоять за кожним об'єктивом.Додовідка: VolWest Group (Луцьк) - інвестиційна група, що працює на ринку приватного капіталу. На сьогодні пріоритетними інвестиційними проектами компанії є торговельна мережа «Наш Край», ІТ компанія SoftWest Group, компанія з продажу теплового, холодильного і кліматичного обладнання «Техно Модуль», рекламно-виробнича студія «Арт-Хаус», Бізнес-Академія Практичного Менеджменту PMBA, Волинська, Хмельницька, Житомирська філії комп’ютерної академії «ШАГ», холдинг «СІД Медіа Груп», мережа піцерій «Тарантелла», компанія «Демидів продукт», СТО «Прибалт сервіс», ТзОВ «Кава Груп» та КРЦ «Адреналін Сіті».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter