Рекорди, гігантський флеш-моб і шалені танці: як закінчився третій день «Бандерштату»

07 Серпня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Неподалік Луцька відгримів одинадцятий фестиваль українського духу Бандерштат.

За даними організаторів, за три дні дійство зібрало рекордну кількість відвідувачів – 12 тисяч осіб.Під час переклички, яку традиційно в кінці фестивалю проводять ведучі Вікторія Жуковська та М'яч Дредбол, відгукнулися гості з усіх куточків України, а найбільше було зі Львова, Києва, Рівного та, зрозуміло, з Луцька. Були і представники інших країн: Італії, Франції, Австрії, Японії, Туреччини, Польщі, Німеччини, а онлайн-трансляцію дивилися навіть у Нью-Йорку та ОАЕ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ФІЛОСОФІЧНА «VIVIENNE MORT», НОВИЙ «СКРЯБІН» ТА ПРОНИКЛИВИЙ «БУМБОКС»: ДРУГИЙ ДЕНЬ «БАНДЕРШТАТУ»


Нова локація Бандерштату дозволила вперше вмістити три музичні сцени різних стилів. Дебютували на фестивалі Бумбокс, Воплі Відоплясова, Крихітка, Без Обмежень, OT VINTA, Vivienne Mort, Один в каное, Anatoly Tapolsky, «Скрябін» у новому складі. Загалом виступило 60 гуртів.

Третього дня на Головній сцені публіку потішили Флайzzzа, Epolets, O’Тorvald, Карна, «Тартак», «ВВ», на Urban – білоруська Zatochka, Fontaliza, Braincoasts і на Тихій – Zapaska, Akute, Panivalkova та інші.

[caption]
Соліст гурту Epolets Павло Варениця дивував Бандерштат не лише музикою[/caption]
[caption]
А й "альпіністичними" трюками[/caption]
​[caption]
Дівоче тріо Panivalkova[/caption]

[caption]
O’Тorvald запалив бандерштатівську публіку[/caption]


[caption]
Тартак гаряче прийняли у Луцьку[/caption]Перед виступом гурту O’Тorvald учасники фестивалю взяли участь у патріотичному флеш-мобі, присвяченому річниці створення Української повстанської армії. Кілька тисяч бандерштатівців сформували напис «УПА 75».

Хедлайнером вечора став гурт «Воплі Відоплясова». Його лідер Олег Скрипка розповів, що йому доводилося бувати на різних фестивалях і в Україні, і в Європі, але на беалкогольному фесті він вперше.

«Враження неймовірні!», - ділився зі сцени він.Публіка відповідала йому взаємністю – після шалених танців двічі викликали «ВВ» на біс.
Фінішним став інді-гурт «Один в каное», виступ якого на Тихій сцені розпочався після того, як все стихло на Головній. Ліричні композиції львівських музикантів більшість присутніх слухали, сидячи на карематах.
А закінчився одинадцятий «Бандерштат» співами біля вогнищ серед наметів, яких на території фестивалю організатори нарахували більше 2 тисяч.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter