​«Хана фестивалю»: «Бандерштат» залишився без багаторічної керівниці

11 Січня 2018
Виконавча директорка Бандерштату Марина Хромих звільнилася зі своєї посади.

Про це вона розповіла у дописі на Фейсбуці, назвавши фестиваль своїм дітищем.

«Прийняла важливе рішення – 2017-й став останнім роком, коли я працювала в оргкомі фестивалю Бандерштат. Співоргом фесту я стала починаючи з 2010 року. Відтоді напевно мені важко було уявити себе у перші вихідні серпня десь в іншому місці, як не в Луцьку, який за час мого проживання там, став теж рідним містом.

За цих 8 років Бандерштат став і моїм дітищем. Став частиною мене. Але часом обставини і життя змушують дякувати минулому і йти в інше прекрасне майбутнє».

Марина подякувала усій команді за роки плідної співпраці та побажала втілювати задуми і мрії.

«Дякую всім і кожному, з ким разом ми щоліта вмирали заради трьох неймовірних і незабутніх днів. Команда, яка робила Бандерштат, завжди надихала і не давала зневіритися в тому, що люди можуть бути Людьми, і, незважаючи на власні амбіції і проблеми в головах, забувати про все і об’єднуватися заради чогось глобального і важливого! Безмежно люблю і поважаю вас за це та зичу успіху у втіленні всіх ваших крутих задумів та мрій».Допис викликав неабияку паніку серед друзів Марини та прихильників «Бандерштату».

«Маринко, ти умнічка) Я як відвідувач, можу сказати, що це найкращий фестиваль в Україні))) Дякую тобі за частину тебе в усьому хорошому, тільки вперед і тільки натхненя)», а а відреагувала Ека Малашвілі.

«Якщо відчула, що так буде для тебе краще, тоді вірне прийняла рішення. Ти Бандерштат розкрутила до хорошого рівня, нехай підхоплюють твою хвилю і несуть його далі, а ти розвивайся і пливи далі», – зазначила Мар’я Гвоздєва-Тивонюк.
.
«Нашо тобі то майбутнє, залишайся в нашій петлі часу!», – побажав Іван Мирка.

«Хана фестивалю», – прокоментував допис лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter