Хата для роботи міського голови Рожища

30 Березня 2016
Інтер'єр кабінету міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука уже з першого погляду справляє приємне враження.

До того ж милує око теплий м’ягкий коричневий відтінок умеблювання, яке дісталося теперішньому меру ще від попередників, пише Район.Рожище.

Зі слів міського голови, ремонт тут зроблено власними силами (разом із друзями, колегами та сім'єю), і то за два тижні, бо під час першої каденції йому було поставлено умову змінити кабінет. Екс-мери засідали в правому крилі будівлі, з виглядом на центральну вулицю.

Зліва в кутку, на сейфі, — драцена та іконка Божої Матері. Питаємось, чи мер любить пальми. В'ячеслав Анатолійович сміється й відповідає, що взагалі любить зелень, адже він колишній лісівник.На шафках одразу привертають увагу розставлені в ряд кубки.

В'ячеслав Поліщук розповідає, що ці перехідні кубки — заслуга команди міської ради, в яку входять працівники та знайомі, зокрема за зайняте 1-ше місце на Фестивалі сім'ї молоді і спорту, є тут переможні кубки з футболу й волейболу.
Картина з героями Небесної Сотні (копія намальованого художником-аматором стенду на Майдані) — подарунок рожищенських самооборонівців, щоб мер "не забував кривавих та героїчних подій у нашій історії".

[caption]
Картина не розпакована, аби не припадала пилом[/caption]
[caption]
Картина з козаками та булава - це презент від рідних, які знають про захоплення В'ячеслава Анатолійовича козацькою тематикою[/caption]

Переглядаємо нагороди та грамоти. Міський голова звертає увагу на сертифікат учасника семінару "Мери — лідери змін", який 2 роки тому відбувся у Києві. Тоді представники Литви, Франції, Нідерландів та Чехії ділился досвідом європейців.[caption]
Декоративна хатинка — виріб вихованців Будинку дитячої творчості, придбаний міським головою під час благодійної виставки "Рожище – місто патріотів", виручені кошти спрямовувались на підтримку армії[/caption]

На книжковій полиці можна побачити в основному "технічну літературу", як каже мер: телефонний довідник, "Поради міському голові". "ЖКХ від А до Я".

Книги ж історично-краєзнавчого спрямування привезені від сусідів-поляків ще колишніми очільниками міської ради. Для себе В'ячеслав Анатолійович читає "Афганістан. Волинський рахунок" Василя Слапчука — про наших хлопців, а також книгу "Волинська боротьба за землю", де багато згадано про Рожище за часів УПА.
У ніші навпроти столу в упакуванні стоїть сувенір у вигляді... лелеки. Зі слів мера, його принесли колеги в міську раду, щоб начальник не забував про садочки. А взагалі-то міський голова планує в цій ніші повісити портрет Тараса Шевченка, і ще тут має стояти великий український прапор, який наразі вісить над будівлею Рожищеради.Цікавимось, що ж у мера на робочому комп'ютері. Як виявляється, стандартна заставка Windows. В'ячеслав Поліщук сміється: мовляв, саме те, що треба, заспокоює...

В'ячеслав Анатолійович розповідає, що цей комп'ютер та принтер позичаються іншим відділам міськради, в умовах робочої необхідності: наприклад, як зламається техніка в землевпорядника, чи під час виборчої кампанії. Тож якоїсь секретної інформації в ньому немає.

Мер показує, що переглядав останнім часом на комп'ютері, — вишукував ідеї для скверу Героїв Небесної Сотні та оптимальні варіанти зупинок для центральної вулиці Незалежності.[caption]
З програм, які мер використовує найчастіше, — теж стандартний набір: Total Commander, Excel, Word, інтернет-браузер Chrome[/caption]
[caption]
З канцелярії найнеобхідніші в роботі — ручка та записник. Записник подарований колегами у 2014 році. В ньому мер занотовує, що треба зробити або що вже зроблено[/caption]

На запитання, для чого міський голова збирає пил на килимах на підлозі :) В'ячеслав Анатолійович усміхається і відповідає: мовляв, лакування без цикльовки вийшло не дуже, а треба було швидше перебиратися в кабінет, тож взяв килими з дому.


[caption]
На стелі висить лампа в такому собі техно-стилі. І її мер приніс з дому, каже, що "лежала без надобності"[/caption]

Крісло "зі шкіри вбитого дермантину", на якому сидить В'ячеслав Поліщук, — подарунок брата після обрання на другий термін. Спочатку тут стояло звичайне офісне. Мер каже, що воно було зручніше, аніж це.Під час зустрічі лунає телефонний дзвінок. В'ячеслав Анатолійович консультує когось щодо твердості породи дерева. Його телефон - простенька Нокіа, головною перевагою якої є "витривалість батареї" і... ліхтарик :) За словами міського голови, він не любить смартфонів. Інтернету на телефоні не потребує, користується мобільним лише для дзвінків, підсвітить ліхтариком і часом навіть фіксує правопорушення на камеру. Каже, що йому цього вистачає.

***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter