14 днів без цукру – чим закінчилась дієта радіоведучої з Луцька

15 Лютого 2016
Ведуча «Радио Вести» та Чорноморської ТРК, лучанка Тетяна Іванська-Волошинович 1 лютого розпочала дієту-експеримент – протягом чотирнадцяти днів не їсти цукру.

Як розповіла жінка «Таблоїду Волині», вирішила поекспериментувати, аби спростувати поширену думку, що відмовившись на два тижні від цукру, одразу відчуєш зміни в організмі: тіло схудне, шкіра покращиться, волосся заблищить.

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook Тетяна Іванська оприлюднила результати досліду.

«‪#‎sugarfree‬ 14 днів done! Отже, поборники їжі і напоїв без цукру обіцяли, що вже за два тижні безцукрової дієти я отримаю: чисту шкіру, блискуче волосся і мінус кілька саниметрів в талії. Маю – нічого з цього! І це враховуючи, що я бігаю вечорами і намагаюся більше ходити пішки, – пише радіоведуча. – Також, розповідали, що за три дні без цукру в каві чи в чаї, я до цього звикну і полюблю не солодкі напої... Шо тут сказать, на 11 день без цукру, коли під час ефіру радник голови СБУ Юрій Тандіт повільно, ніби знущаючись саме з мене, насипав собі цукор в каву, то все про що я думала – це як би швидше відчитати новини, підійти до нього і з посмішкою сьорбнути ковточок...

Особисто мій висновок: всі ці ягоди Годжі, безглютенові дієти і шугарфрі – ніщо інше, як спосіб заробляння грошей і віяння «моди». Я, наприклад, не розумію, чим наша шипшина гірше за ягоду Годжі і чим мені може зашкодити дві ложки цукру в каві, якщо я не страждаю ожирінням?

Ні, звісно, якщо ви учениця школи, тренер з фітнесу, чи безробітна пані і у вас є кілька годин саме на себе – вам це корисніше, ніж мені. Але враховуючи, що я виїжджаю з дому о 5 ранку і повертаюся о 19-тій, моєму організму важко відмовитися від усього «нездорового» і часом скибка білого хліба йде, як вітамінка!»
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter