Запитай у дерматолога: як зустріти весну гарною та здоровою
Що зробити, щоб виглядати доглянуто і привабливо весною? З таким запитанням ми звернулись до Лесі Василівни Карпюк.
24 Лютого 2020
Успішно!
У новому випуску рубрики «Запитай у косметолога» розповідаємо про пілінги
Текст і фото: Христина ГАЄВСЬКА
У новому випуску рубрики «Запитай у косметолога» розповідаємо про пілінги. Розмаїття сучасних засобів для проведення процедури вражає, але навколо процедури й далі чимало міфів. Косметолог з вищою медичною Ольга Дворянська, яка працює в салоні Le Mark розповіла всю правду про популярні пілінги.
– Чи правда, що пілінг не можна робити влітку?
– Осінь-зима і справді сезон пілінгів, а робити їх можна всім. Проте, це не зовсім єдиний час для процедури. З листопада по лютий роблять «сильні» пілінги, глибинні втручання. Космецевтика не стоїть, тож є пілінги для будь-якої пори року, з різним складом і які можна дозволити собі й літом, тож не варто дивуватися, якщо кометолог запропонує почати курс пілінгів у травні, адже нанотехнології в косметології дозволяють не чекати певної дати на календарі.
– Що таке взагалі пілінг?
– Пілінг – це ексфоліація з поверхневим очищенням шкіри. Його роблять, щоб шкіра стала більш здатною вбирати поживні речовини, мінерали , вітаміни та кисень. Процедура допомагає зробити ефективнішими всі наступні косметологічні втручання.
– Ви сказали, що його можна робити всім, а як же надчутлива шкіра, наприклад, чи й інші проблемні питання?
– Зараз неймовірно широкий вибір пілінгів, тож майже для всіх можна підібрати правильні препарати і зробити процедуру. Лікувальні пілінги призначені для проблемної шкіри, інший вид пілінгів – процедура «вихідного дня» для зволоження та сяяння шкіри. Існує також і противікова терапія, щоб підняти елестичність, тургур, та забрати вікові ознаки.
– Що зараз справді популярне?
– Ми пропонуємо пілінг, який має дію серединного, але не має довгого реабілітаційного періоду та робиться за 30 хв. Тобто жінка може прибігти на пілінг в обідню перерву та продовжити свій день без явних ознак проведення процедури. Препарат працює сам, проникаючи всередину шкіри, всі процеси проходять там, а ззовні – жодного сліду, почервоніння, печіння. Але щоранку після процедури жінка просинається все гарнішою. PRX-Т33-пілінг вважають революційною заміною ін’єкцій і прирівнюють до лазерного шліфування шкіри, яке не залишає рубців, забирає шрами від прищів. PRX-Т33 складається з трьохоцетової кислоти та перекису водню. Це стандартний склад, але співвідношення складників дає особливий результат, зберігаючи при цьому абсолютно безпечність. Такий пілінг можна робити навіть дітям. Проте, вартість такого засобу – 1800 гривень за одну процедуру. Загалом ж пілінги коштують від 400 до 800 гривень.
– Які бувають пілінги?
– Пілінги бувають поверхневі, серединні і глибокі. Поділяються на механічні, хімічні та апаратні. Ми робимо всі види. Хімічними пілінгами можна навіть прибрати пігментацію. Поверхневі пілінги можуть просто освіжити обличчя та забрати неглибокі зморшки, серединні уже покращують ситуацію з глибокими зморшками, рубцями, пігментацією.
– Як зрозуміти, що варто записатися на пілінг?
Коли шкіра занадто суха, коли вам не подобається, як лягає макіяж, коли видно запальні елементи, відчутні підшкірні прищі та не задовольняє рельєф шкіри, навіть на дотик відчутно, що шкірі хочеться додати енергії.
– Коли навпаки, не варто робити пілінг?
– Протипокази: вагітність, лактація, підвищена температура, герпес в гострому періоді. А от якщо лікуємо акне, то пілінг робити можна, але лише спеціальними засобами. Онкологічні захворювання також вважаємо протипоказом, але якщо хвороба в стадії ремісії, то є дозволені засоби.
– Скоро Новий рік, за який термін до свята можна робити процедуру?
– Хоча б за тиждень до свята. Існують і пілінги як «процедура вихідного дня». Після таких процедур можна вже увечері відправитися на вечірку. Але якщо у вас є проблеми, то потрібно 3-4 процедури, які можна робити раз в 7-10 днів.
– Розкажіть, чи травматичне таке втручання?
– Пілінг – це контрольований хімічний опік. Звісно, він травматичний, навіть найлегший пілінг може залишити по собі незначне шелушіння.
– Як не нашкодити собі неправильним доглядом після пілінгу?
– Не можна робити процедуру перед відпустками, які проведете в теплих країнах, пізніше, ніж за 2 тижні до вильоту. Аби не нашкодити, 3 дні не можна в сауну чи на лазерну терапію. Варто уникати макіяжу, не вдихати хімічні засоби. Шкіру необхідно інтенсивно зволожувати. Не варто здирати відмерлу шкіру та прискорювати лущення скрабами, адже так можна викликати подразнення та неприємні відчуття.
– Що ви думаєте про скраби, якими дівчата та жінки користуються вдома?
– Не дуже позитивна думка про скраби в мене як у фахівця. Скраби з сіллю, кавою і медом взагалі не підходять для обличчя. Існує гоммаж, якй підходить для шкіри обличчя, але за умови нечастого використання. Також травмують дерму абрикосові кісточки. Взимку засоби мають бути живильними, захисними, тому від скрабів варто відмовитися.
– У якому віці можна робити пілінг?
– Немає якогось ідеального віку для процедури. Є показання? Значить, саме час. У мене є клієнтка, якій 21 рік, а від висипів вона страждає з 12. Зараз у неї відбулося рубцювання і необхідні глибинні процедури, складне лікування. Роботу з такою шкірою треба було починати в 15. До 18 років, щоправда, необхідно отримати дозвіл батьків.
Всім рекомендую . Дуже хороший фахівець і добра людина .
15 Грудня 2018, 00:20