«Я intender – людина, яка реалізовує наміри», – бізнес-тренерка з Луцька Наталка Ісаєва. Фото

11 Січня 2019

Текст: Наталка МАЗЕПА

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Настрій: кав'ярня «Капучіно» (вул. Лесі Українки, 54)

Є люди, які вміють заряджати позитивом та давати енергію для власних звершень. Наталка Ісаєва – одна з тих, хто не боїться створювати у Луцьку креативні колаборації, надихати та нагадувати про свободу кожного бути тим, ким хочеться. Лучанка з вогником в очах на власному прикладі показує, як успішно реалізувати комерційний проект. Власниця бренду одягу Intention, організаторка «Красивих вечірок», бізнес-тренерка і консультантка з чималим досвідом у сфері HR розповіла «Таблоїду Волині», як знайти своє покликання та чим вам може допомогти «інтендер».

Про реалізацію стартапів, психологію та моду читайте у нашій традиційній рубриці «Кавова розмова».

– Кава чи чай?

– Чай.

– Де ти росла? Розкажи про своїх батьків.

– Народилась на Волині, а виросла в Луцьку. Дитинство в селі у бабусі із цілковитим відчуттям свободи: прогулянки до лісу, друг – велосипед, море друзів. Батьки за фахом інженери, мабуть, любов до математики, просторова уява та системне мислення – це від тата.

– У тебе було щасливе дитинство? Ким мріяла стати?

– Про дитинство згадую, як про казку, – це щоденні дослідження та відкриття чогось нового: малювання, слухання казок, спорт, музика…

От про конкретну майбутню професію, мабуть, не мріяла. Я творила все, що хотіла. Мені головне, щоб це було з відчуттям натхнення, свободи і певного польоту.

– Хто ти за фахом та як прийшла до вибору теперішньої професії?

– Я за фахом – психолог (закінчила факультет психології теперішнього СНУ імені Лесі Українки – авт.). Професія та спеціалізація обиралась свідомо – мене цікавила соціальна психологія та її практичне застосування. По життю я людина, яка орієнтується на результат, і в своїй роботі звикла бачити чіткі, вимірювані результати, однак драйв від процесу ніхто ж не відміняв (сміється – авт.).

Мене зацікавив напрямок соціально-психологічних тренінгів, в процесі яких людина здатна формувати у собі нові та якісні зміни: знання, усвідомлення, вміння та навички, досвід діяти по-новому.

Далі були додаткові бізнес-освіти з організаційного консультування, коучингу, інтеграції та реалізація у сфері управління персоналом. Саме у цьому напрямку відбулась моя кар’єра впродовж 15-ти років.

Мене мотивує та надихає, коли люди розвиваються, працюють з натхненням, реалізують круті проекти, об’єднуючись в команди.

– Чим займаєшся зараз?

– Веду консалтингові проекти у напрямку управління персоналом для компаній – починаючи від аудиту до постановки HR-процесів: підбору, адаптації, мотивації та розвитку персоналу.

Запустила в роботу авторську програму з цілеспрямованості, ідея якої – об’єднання команди навколо єдиних цілей та запуск внутрішньої мотивації кожного учасника на реалізацію спільної мети. Вийшло круто! Адже, погодься, значно цікавіше досягати спільного результату, коли всі щиро об’єднані ідеєю, а не ходять на роботу, бо «треба».

Також досліджую інструменти маркетингу та управління в рамках своїх start-up проектів Intention. Сьогодні – це одяг, а вже зовсім скоро – меблі.

Мене таки часто запитують про мою професію, роль… Чим далі, тим мені складніше себе ототожнити із конкретно визначеним фахом. Для себе вже давно ввела поняття «3D-особистість», маючи певний набір компетенцій та мотивацій, людина здатна успішно реалізовуватись у різноманітних сферах.

– То хто така Наталка Ісаєва?

– Я не знайду того слова, яке мене характеризує. Вигадала одне поняття, яке співзвучне з моїм брендом Intention, який у перекладі на українську означає намір, тобто, який намір ти вкладаєш у сьогоднішній день, у свою ідею, в свої мрії, такі результати у житті ти отримуєш.

Я intender – людина, яка реалізовує наміри. Володію комплексом компетенцій, які сприяють реалізації мрій, ідей, намірів та цілей, застосовую це у своїй коучинговій практиці, проте, це спрацьовує не у кожного! Це особливі люди, які готові брати відповідальність за своє життя на себе, залишатися вірними своїм мріям та діяти у напрямку їхньої реалізації.

– Зверну увагу на твій чудовий зовнішній вигляд, як доглядаєш за собою?

– Однозначно, що я буваю різною, як усі ми (сміється – авт.), але я шукаю якісь відповіді й рішення у цьому напрямку все-таки зсередини. Коли у тебе є натхнення жити, коли у тебе блищать очі, коли ти окрилений – у тому і секрет чи причини блиску в очах, який буде в кожному віці.

– Якщо говорити все-таки про косметичні засоби, то якими, скажімо, кремами для догляду за обличчям користуєшся?

– Green Valerie – наш луцький косметичний бренд, а також такими косметичними брендами як Сhristina та STYX naturcosmetic.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМА ЛУЧАНКА ЗМІНИЛА ІМІДЖ. ФОТО

– Окрім натхнення і косметики, що додає енергії та хорошого вигляду?

– Зарядка вдома із елементами йоги (усміхається – авт.). Також я полюбляю час від часу запланувати пробіжки в класній компанії, велосипед та здорове харчування.

– Без чого не уявляєш свого життя?

– Без внутрішнього стану натхнення, яке пронизує кожну твою клітинку.

– Що додає тобі сили?

– Спілкування та реалізація ідей зі «своїми» людьми, подих вітру та промені сонця, сьогоднішня кава з тобою… Все дуже просто (усміхається – авт.).

– Чого ти боїшся?

– Не реалізувати свою Big Idea.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШО-У-ШАФІ ЛУЦЬКОЇ ДИЗАЙНЕРКИ ТА БІЗНЕС-ТРЕНЕРКИ НАТАЛКИ ІСАЄВОЇ

– Розкажи про свою першу любов: коли та у кого закохалася?

– Моє перше кохання – це мій чоловік (усміхається – авт.). Ми познайомилися ще підлітками, а через декілька років зустрічань одружилися

– Чим займається твій чоловік? Він допомагає у твоїй роботі?

– Він готовий допомагати усім, про що тільки можна його попросити. Хоча реалізовується у зовсім іншій сфері, але завжди вірить в мене та мої починання.

– Що приносить Наталці Ісаєвій прибуток?

– Консалтингові послуги та бренд одягу Intention. Хоч він і задумувався так як стартап-проект, який пройде певні свої етапи: від ідеї до становлення, формування команди і самостійного функціонування вже як бізнесу, який не вимагає твого операційного втручання.

– Що має знати про тебе людина, яка хоче з тобою працювати?

– Я за колаборацію фанатів своєї справи!

– Який мінімальний стартовий капітал потрібен, аби реалізувати чиюсь бізнес-ідею?

– Не обов’язково мати власний стартовий капітал. Гроші – теж ресурс. Все залежить від ідеї. Якщо ти віриш у неї та чітко розумієш її, тоді й інші тобі повірять та інвестують в ідею.

– Що знають про тебе лише близькі люди?

– Я дуже люблю морозиво, море і троянди… чи море троянд (сміється – авт.). І, мабуть, знають те, що я вірю у те, що все можливо.

– Як ти ставишся до релігії як явища? Ти віриш в Бога?

– Я вірю у Вищу Силу, проте моє бачення світу відмінне від традиційно-релігійного.

– Що потрібно, аби стати успішними у Луцьку?

– Можливо, знову скажу якісь банальні речі, але потрібно знайти себе. Знайти своє покликання, від якого ти будеш кайфувати щохвилини.

– Поділися своїми планами на 2019 рік.

– Не люблю ділитись планами, усе настільки швидкозмінне, але є цікаві задуми. Проект Красива Вечірка у 2019 році представить нових дизайнерів та експертів із сфери краси. Також планую розпочати трансформаційну програму «Start-up business idea».

Можна чекати й на продовження проекту Intention`s Travel. Цього разу це буде Іспанія та творча колаборація фотографів, стилістів, моделей, дизайнерів.

Старт нового Intention – проекту Furniture. Ми вже кайфуємо від одягу з відчуттям свободи, тепер черга за меблями, які є трансформаційними, не запорошують простір, легко набувають необхідну функціональну форму, можуть мандрувати із Вами та є крутим елементом інтер’єру водночас.

Опанувати фотографію – для мене це мистецтво.

– «Інтендер» – це професія?

– Це все у комплексі. Це стан душі, покликання і реалізація. Це та людина, яка реалізує, у першу чергу, свої наміри і володіє компетенціями, щоб допомогти реалізувати наміри інших.

– Щоб ти порадила тим людям, які все ще шукають себе?

– За умови того, що людина дійсно шукає і бажає знайти себе, готова брати на себе відповідальність за своє життя, то все можливо. Можна деякий час просто поспостерігати за собою і акумулювати усе, що виходить, що подобається.

Також можна організовувати кардинально різні ситуації. Наприклад, якщо ти звик проводити вихідний за певним сценарієм, то переписати його по-іншому. У мене є певні техніки, називається «Побачення з собою, або Три інших життя», коли я пропоную спланувати людині уявних три паралельних життя з кардинально іншими ролями для себе. Вони мають відрізнятися від того, чим займається людина зараз. Описати це максимально деталізовано. Потім якийсь день обрати і прожити його у цій ролі. Навіть елементарні моменти – міряти про те, що ти б собі ніколи не купила, або їсти те, що ти ніколи би собі не приготувала. Ти відшуковуєш нові вподобання, виходиш за межі власних стереотипів та установок. Лише виходячи за рамки звичної системи, ми здатні побачити щось нове.

Ніхто тобі не прийде і не скаже, як правильно жити. Навіть найуспішніший мільйонер, коуч чи психолог. Це виключно твоя відповідальність перед собою!

– Побажання читачам «Таблоїда Волині».

– Мрійте, дійте та досягайте, адже усе можливо, а життя – прекрасне!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

7
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter