Успішно!

Шо-у-шафі луцької дизайнерки та бізнес-тренерки Наталки Ісаєвої

Успішна луцька дизайнерка, власниця бренду Intention та коуч Наталка Ісаєва покаже свій гардероб

Текст: Наталка МАЗЕПА

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Настрій: SkyBar Family

Наповнена, мотивуюча, цілісна у природніх змінах та відчутті себе – такі враження залишаються після знайомства з Наталкою Ісаєвою. Лучанка, яку більшість знає як успішну дизайнерку бренду Intention by Natalia Isaeva, дивує не лише цілковитою довірою внутрішньому чуттю, навіть підбираючи одяг, а й філософічністю та багатогранністю.

Енергійна жінка уже багато років працює бізнес-тренером, допомагаючи іншим розвивати свою справу. Вона на власному прикладі показує, як, маючи ідею і натхненних друзів, можна досягнути будь-якої цілі. Зокрема такої, як створення та розвиток свого бренду одягу.

Що в гардеробі у чарівної Наталки Ісаєвої, покаже  «Таблоїд Волині» у рубриці «ШО-У-ШАФІ».

Купувати речі Наталі до вподоби. Тільки в міру. І під настрій. Шопінг, вважає лучанка, – це медитація, розмова з собою, тому робити це воліє сама.

Останнім часом надає перевагу спілкуванню з цікавими людьми – ближче до внутрішньої суті, каже.

«Коли з’являються класні проекти, класні рішення, класні речі, як результат колаборації та спілкування з цікавими людьми – оце кайф. Ніякий шопінг цього не замінить», – ділиться коуч.

Наталя надає перевагу стилю casual, сукням, вільному крою, червоному, чорному та білому кольорам. Коли хоче відпочинку, обирає сірий, а з акцентами, вважає дизайнерка, найкраще впорається рожевий.

«Я – за максимально зручні та улюблені речі, які хочеться носити цілодобово, скрізь брати з собою. Вони стають частиною твоєї суті», – додає вона.

1

Деякі речі і зовсім не затримуються у гардеробі лучанки. Як справжня жінка, вона може щось купити і ні разу не одягнути. Все через те, що вдома ці речі стають «не її» і автоматично потрапляють у гардероб подруг, сестрички чи племінниці… Є й такий одяг, який стає улюбленим, і живе поруч навіть 10-15 років, якщо, звісно, витримує швидкий темп життя цієї запальної панянки.

Фаворитом у гардеробі життєрадісної Наталії став браслет з червоним коралом від львівської дизайнерки Ірини Дуч (Iryna Duch). Розповідає, що у прикраси особлива енергетика, позитивна, тому і не хочеться знімати цей аксесуар.

За допомогою акцентів урізноманітнює лук.

«Це можуть бути аксесуари, сумки, взуття, макіяж, зачіска, навіть банальна червона помада чи блиск у твоїх очах. Сукня, як палітра, вона починає грати зовсім по-іншому. Це дає своє наповнення тому образу, який є», – пояснює Наталка.


Найдешевша річ, якою володіє лучанка, – керамічна брошка у вигляді кролика – українська натуральна поливана кераміка. Коштує 150 гривень. Дорогоцінними Наталя називає пару срібних сережок, які придбала в шоурумі українських дизайнерів, у Києві. Саме вони для неї неоціненні, адже вважає їх справжнім витвором мистецтва.

Не любить золотих прикрас, зокрема каблучок. Однак, каже, що це для неї не табу. Загалом старається уникати подібних кардинальних висловлювань.

«Можливо зараз, у теперішньому стані, я це не одягнула би, а завтра носитиму і розповідатиму, що це вищий пілотаж моїх внутрішніх відчуттів… просто сьогодні я цього не відчуваю ніяк», – пояснює Наталя.

Авторка модного проекту надає перевагу взуттю без підборів. Зізнається,що останнім часом відчуває внутрішні метаморфози, тому тепер на ніжках тендітної жінки можна побачити і високі шпильки.

Подобаються Наталі різноманітні сумки. Якось натрапила у київських шоурумах на український бренд Poliakov, який і став одним із улюблених.

Спільна робота Наталки Ісаєвої та художниці Марічки Островської втілилася у білій сукні з авторським розписом. Саме вона для дизайнерки знакова та особлива.

Таке плаття сміливо можна доповнити як улюбленими парфумами Dune Christian Dior, так і не менш любимими порваними джинсами.

До речі, джинси у гардеробі бізнес-тренерки всього одні, бо найчастіше носить сукні.

2

«Кожна людина може бути успішною, реалізуючись у тому, що її надихає», – переконана ідейна натхненниця бренду Intention.

1

Найважливіше в обраному одязі для Наталі – це не привабливість в очах інших, а відчуття себе справжньої. Очевидно, що такий посил закладений у речах від бренду Intention, які, займаючи увесь її гардероб, дають Наталі свободу.

Відео: Нікіта МАНОЛОВ

1

1***

Передрук без дозволу редакції «Таблоїда Волині» заборонений

Додати новий коментар