Успішно!

Які книги купували лучани у лютому

У книголюбів час від часу виникає страх, що «паперові історії» відійдуть в нікуди, а на зміну їм прийдуть телебачення та Інтернет. Є ще один страх, що книги почнуть знищувати через написане у них. Антиутопії «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері – прекрасний тому приклад. 

Проте, час іде, а страхи бібліофілів так і не втілюються, на щастя. І поки є книга, «Таблоїд Волині» традиційно поцікавився у луцьких книгарнях, які ж книги найчастіше запитували у них у лютому. 
 

У книжковому магазині «На Волі» найчастіше запитували такі видання:

1. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
Останні дні листопада 2013-го, країну лихоманить. Мар’яна не звертає уваги на це – усі її думки лише про чоловіка, який насправді не вартий сліз. Зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. «Ти моя жінка», – сказав він. І від того стало так солодко... Та тепер не час насолоджуватися життям.
 
2. «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона кожного дня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, дівчина побачила дещо шокуюче. Вона розповідає про побачене поліції. Але їй не вірять... 
 
3. «Знищ цей щоденник» Кері Сміт від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
Книжка-блокнот від канадської художниці. Кожна сторінка містить спеціальне завдання-антистрес: тут треба розлити каву, а наступну сторінку просто зім’яти, ще «Щоденник» необхідно скинути з багатоповерхівки й потоптатися по ньому.
 
4. «Безлад» Кері Сміт від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
Усе життя тебе вчили уникати безладу: намагайся все контролювати, малюй, не виходячи за лінії, роби все ідеально та в жодному разі не торкайся брудних речей... Ця книжка пропонує робити все навпаки. Нехай вона перетвориться на твою персональну ігрову кімнату. Те місце, де можна почуватися вільним, смітити, забруднювати все навколо, робити те, чого в реальному житті не можна. Настав час безладу!
 
5. «Вбити пересмішника» Гарпер Лі видавництва «Країна мрій»
Роман базується як на особистих спостереженнях авторки за своєю родиною та сусідами, так і на події, що відбулися у її рідному місті в 1936 році, коли їй самій було десять. Роман відзначається душевністю і гумором, хоча й піднімає серйозні питання насильства і расової нерівності.

[img data=def]01_03_2016_123654380/12810238_991576530929838_906505350_o.jpg[/img]

У книгарні Волинської обласної друкарні найчастіше запитували:

1. «Проти шторму» Майкла Тоґіас та Кейсі Шерман видання «Наш формат»
Книга описує реальні події середини минулого століття. Несамовитий шторм, який вирує над східним узбережжям США, накриває в морі танкери з людьми на бортах. Зробити усе можливе для їхнього порятунку – головне завдання берегової охорони. Рятувальники вирушають на човнах у розбурхане море. Так починається найсміливіша та найгероїчніша рятувальна місія в історії берегової охорони США.
 
2. «Мізері» Стівена Кінг від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
У житті успішного письменника Пола Шелдона була лише одна жінка, яку він щиро ненавидів, – героїня його мелодраматично-пригодницьких романів Мізері Честейн. «Убивши» нарешті Мізері й добряче відсвяткувавши початок нового етапу творчості, письменник на глухій дорозі потрапляє в автокатастрофу. Опритомнівши в будинку колишньої медсестри Енні Вілкс, своєї «найпалкішої шанувальниці», схибленої маніячки-вбивці, Пол Шелдон зрозуміє, що таке справжня ненависть, біль і жах і яку ціну має сплатити автор за своє творіння.
 
3. «Де їсть і з ким спить Фреймут» Ольги Фреймут від видавництва «Наш формат»
Ілюстрована художніми фотографіями й малюнками містифікована біографія та літературний щоденник. До нього ввійшли два ексклюзивних інтерв’ю, есе, які авторка писала в перервах між телезйомками свого інспекторського проекту під час подорожі Західною Україною. Несподівані візії міської культури, готелів, ресторанів, кав’ярень і майже візіонерські розповіді про зачаєних духів міста.
 
4. «Львів. Кава. Любов» від колективу авторів, видавництво «Клуб сімейного дозвілля»
Це історії про закоханих та покинутих, про щасливих і тих, хто загубив себе, про романтику та буденність, про жінок і чоловіків, про тебе й про мене. Деякі з цих оповідань солодкі, як збиті з ваніллю вершки або справжнє кохання. Інші – гіркі, як свіжозварена кава або спогади про доленосні події нашого недалекого минулого. Треті ще довго залишають по собі аромат цинамону, мускатного горіха та містичних збігів...
 
5. «Аеропорт» Сергія Лойка від видавництва «Брайт букс»
Маленький український гарнізон Аеропорту відбиває атаки противника, що багаторазово перевершує їх в живій силі і техніці. Вороги стикаються з тим, чого не очікували і у що не можуть повірити. З кіборгами. Також тут знаходиться американський фотограф, який з ряду причин переживає цю необов'язкову війну, як особисту драму…

[img data=def]01_03_2016_123654380/12809808_991576520929839_1972022031_o.jpg[/img]

У книгарні «Є» читачі найчастіше запитували:

1. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Книжковий клуб»
 
2. «Знищ цей щоденник» Кері Сміт від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
 
3. «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза від від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Чарлі Гордон – розумово відсталий, але у нього є друзі, робота, захоплення і непереборне бажання вчитися. Він погоджується взяти участь у небезпечному науковому експерименті, який може зробити його найрозумнішим... Яку ціну маємо ми платити за свої бажання? Чи варті вони того?
 
4. «Крадійка книжок» Маркуса Зузака від видавництва «Клуб сімейного дозвілля».
Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть! До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею…
 
5. «Дівчина у потязі» Поли Гоукінз від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»

[img data=def]01_03_2016_123654380/12787225_991576497596508_203469885_o.jpg[/img]

Серед асортименту книгарні «Знання» покупці надавали перевагу таким виданням:

1. «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»

2. «Дівчина у потязі» Поли Гоукінз від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
 
3. «Мої літа. Благії літа. Заповiдi 104-рiчного Андрiя Ворона – як жити довго в щастi i радостi» Мирослава Дочинця видавництва «Карпатська вежа»
«Унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної і водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудована на тонкій інтуіції і вивірена 100-літнім досвідом, вона з користю прислужиться кожному. Це свіжий струмінь у сучасні дієтологію, валеологію, соціальну психологію і людинознавство.
 
4. «Що впало, те пропало» Стівена Кінга від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»
Друга частина трилогії про детектива Ходжеса. Збожеволілий фанат Морріс вбиває свого кумира-письменника, прихопивши його записники з новим романом, які встигає сховати перед ув’язненням. Тому, хто їх знайшов, тепер загрожує смертельна небезпека.
 
5. «Атлант розправив плечі» Айн Ренд від видавництва «Наш формат»
Всесвітньо відома трилогії Айн Ренд. Авторка писала роман впродовж 12 років, і він став її найгучнішим бестселером. Вперше книгу видали у 1957 року. Американці вважають її найвпливовішою після Біблії.

[img data=def]01_03_2016_123654380/12776730_991576527596505_27412459_o.jpg[/img]

Список з п’яти запитів у книгарні «Клуб сімейного дозвілля» виглядає таким чином:

1.  «Покров» Люко Дашвар від видавництва «Книжковий клуб»

2. «Львів. Кава. Любов» від колективу авторів
 
3. «АД-242. Історія мужності, братерства і самопожертви»
Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька, або в АДу — як його назвали оборонці летовища — це майже шість десятків свідчень «кіборгів», коментарі військових експертів та військових аналітиків з України, Росії, США та Канади, представника Генерального штабу Збройних сил України.
 
4. «Крадійка книжок» Маркуса Зузака
 
5. «Суча дочка» Валентини Мастерової 
Сором на все село — народити дитину без чоловіка. А якщо дитина чужа? Олена прихистила малюка з жалю та нікому про це не сказала, навіть коханому. Заради чужого сина вона пожертвувала жіночим щастям, безтурботним життям у столиці. Та чим віддячить Олені хлопець, коли виросте?

[img data=def]01_03_2016_123654380/12773083_991576524263172_926447451_o.jpg[/img]