Єднання з природою та інсталяції: що відбувалося на занятті Малої академії у Музеї Корсаків. ФОТО

08 Жовтня 2019

У Малій академії сучасного мистецтва, що на початку осені відкрилася на базі Музею Корсаків, відбулося чергове заняття. Цього разу учні академії вивчали концепцію ленд-арту – художнього метода, що сформувався у 60-70-х роках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕЙЗАЖ ЯК ЗНАК: ЩО ВІДБУВАЛОСЯ НА ТРЕТЬОМУ ЗАНЯТТІ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА У МСУМКУ. ФОТО

Ленд-арт — художня діяльність, об'єктом якої є реальний пейзаж, фрагмент природного середовища. Діяльність такого типу є інтеграцією в пейзаж, перетворенням його фрагменту, або використанням натуральних процесів для створення художнього об'єкта. Ця мистецька течія виникла як реакція суспільства на екологічні проблеми та стрімку урбанізацію.

В рамках теоретичної частини дітей познайомили з художніми формами доби неоліту, пояснили сутність їхнього зв'язку з сьогоденням та показали, як створити мистецький об'єкт з природніх фрагментів, не наносячи шкоди довкіллю.

Для кращого засвоєння теаретичного матеріалу учнів академії познайомили з мистецтвом одного з головних українських представників вищезгаданої мистецької течії – Володимира Бахтова. Експонати його художнього проекту «Античні коди України. Сакральні реконструкції» знаходяться на другому поверсі Музею Корсаків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНАМ РОЗПОВІЛИ ПРО МАЛЮВАННЯ ВОГНЕМ ТА ЖИВІ СКУЛЬПТУРИ З ВОЛОНТЕРІВ. ФОТО

Наприкінці заняття діти навчилися застосовувати отримані знання на практиці. На території арт-парку «Містерія» вони створили інсталяції з гілок дерева, а також зобразили на землі символи сонця та місяця за допомогою листя.

Нагадаємо, що у Малій академії сучасного мистецтва триває набір у старшу (11-13 років) та молодшу (6-7 років) групи.

















0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter