Пейзаж як знак: що відбувалося на третьому занятті Малої академії сучасного мистецтва у МСУМКу. ФОТО

14 Вересня 2019

У Малій академії сучасного мистецтва, що нещодавно відкрилася на базі Музею Корсаків, 13 вересня відбулося третє заняття.

В рамках попередніх творчих зустрічей учні академії вивчали історію художньої форми доби палеоліту та творчі методи Василя Кандинського. Цього разу темою тригодинного інтенсиву стала знакова система супрематизму у пейзажі через пізнання природного середовища.

«Супрематизм виплив з абстракціонізму як течія, що передавала не справжню реальність, а спонукала зазирнути трохи далі та вище. Сьогодні ми спробуємо перетворити пейзаж на композиції з кольорових плям і площин», – розповів викладач академії, художник Сергій Столярук.

Окрім вивчення теоретичного матеріалу, діти брали участь у практичних завданнях, під час яких виходили на вулицю та аналізували об’єкти живої природи. Повернувшись у приміщення музею, учні малювали пейзажі на основі проведеного аналізу. Останнім завданням практичної частини було перетворення всіх елементів живого пейзажу в орнамент.

«Всі діти – цікаві. Кожен по-своєму сприймає інформацію, аналізує її та шукає власні відповіді», – поділився враженнями від заняття Сергій Столярук.

Наступне заняття Малої академії сучасного мистецтва відбудеться у понеділок. Залишаючись в рамках теми останнього уроку, діти виготовлятимуть керамічні вироби.

Нагадаємо, що 21 вересня Музей Корсаків заврошує лучан на День відкритих дверей. Деталі за посиланням.










0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter