Волинян потрапив у топ кращих на міжнародному конкурсі. ФОТО

13 Січня 2021

Фотографії волинянина Андрія Бурди потрапили до списку найкращих на міжнародному конкурсі 35AWARDS. Він брав участь у тематичному конкурсі «Крилаті комахи», де його робота увійшла у топ найкращих.

Про це пише «Буг».

А сам Андрій Бурда потрапив до ТОП 4% найкращих фотографів в цій номінації. Всього в конкурсі взяло участь 3 229 осіб зі 114 країн і 1330 міст. В цілому на суд журі було подано 8 247 фотографій.


Андрієві 56 років, фотографією він займається вже понад 25 років. За фахом він художник, раніше працював у міському Палаці культури.

За словами Андрія, фотографія – це хобі, йому подобається красива картинка, він любить фотографувати природу, пейзажі, тварин, натюрморти та макро. Знімок комах, який потрапив до топу на конкурсі, він зробив у полі поблизу Нововолинська.


Довідка. Фотоконкурс «35AWARDS» – велика міжнародна премія заснована у 2015 році творцями професійного фото-спільноти 35photo.ru. Щороку фотопремія залучає 35 членів журі з різних країн. У перший рік взяло участь 36 тисяч осіб зі 110 країн. З 2016 вже понад 76 тисяч. Особливу увагу премія приділяє системі голосування в 3 етапи, на кожному з яких посилюються критерії відбору.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter