Успішно!

BLOG на нічку: «Я закликаю подумати, наскільки сильно ви хочете обробляти фото»

Як далеко можна зайти у прагненні бачити замість реальної себе відфотошоплену картинку?

Як далеко можна зайти у прагненні бачити замість реальної себе відфотошоплену картинку?

Цього разу до традиційного блогу на нічку ми взяли історію фотографки Вікторії Керолайн-Хальтом, опубліковану на фейсбук-сторінці письменника Андрія Білика.

***

Фотограф з міста Сан-Антоніо, розповіла прекрасну, зворушливу до сліз та повчальну історію зі своєї практики. Звати її Вікторія Керолайн Хальтом.

Коли вона тільки відкрила своє ательє, до неї прийшла жінка з проханням зробити красиву спокусливу фотографію в будуарному стилі, яку вона збиралася подарувати чоловікові, щоб додати перчинки в стосунки. Нізащо не вгадаєте, що з цього вийшло.

Це була жінка з гарними формами, 52-го розміру. «Я подумала, що вона виглядає як богиня», - згадує фотограф.

Замовниця хотіла, щоб фотограф грунтовно опрацювала результати фотосесії: «Будь ласка, відфотошопте весь мій целюліт, всі розтяжки, жир, та зморшки», - попросила вона. Бажання клієнта - закон, і Вікторія стерла всі стрії (розтяжки) до єдиної, замазала кожну ямку целюліту, прибрала кожну зморшку.

«Я перетворила її у втілення мрії кожної жінки», - згадує Хальтом.

Але після Різдва фотограф отримала дуже дивовижний лист від чоловіка цієї жінки.

«Привіт, Вікторіє, я чоловік [тієї замовниці]. Я пишу вам, тому що недавно отримав альбом з фотографіями моєї дружини, які ви зробили. Не хочу, щоб ви подумали, ніби я засмучений ...

Але я отримав деяку інформацію для роздумів і хотів би нею з вами поділитися.

Ми з дружиною разом з 18 років, і у нас двоє прекрасних дітей. За ці роки ми пережили безліч злетів і падінь, і я думаю - точніше, знаю, - що моя дружина зробила ці знімки для мене, щоб "оживити" наші відносини. Вона іноді нарікає, що втратила свою привабливість і що вона не стане звинувачувати мене, якщо я найду якусь молодшу.

Коли я розкрив альбом, який вона мені подарувала, моє серце стислося. Ці фотографії ... Вони дуже красиві, і ви явно дуже талановитий фотограф ... Але на них не моя дружина. Ви зробили так, що зникли всі її "недоліки" ...
І хоча я впевнений, що ви зробили саме те, про що вона просила, ви забрали все, що ми з нею пережили.

Коли ви позбавили її від розтяжок, ви знищили свідоцтво того, що у нас народилися діти. Коли прибрали її зморшки, ви забрали понад два десятиліття нашого сміху і наших тривог.

Прибравши її целюліт, ви забрали її любов готувати випічку і всі ті смаколики, які ми їли протягом багатьох років.

Я кажу вам все це не для того, щоб у чомусь вас звинуватити, ви просто виконуєте свою роботу, і я це розумію. Насправді я пишу, щоб подякувати вам. Коли я побачив ці фотографії, це змусило мене зрозуміти, що я, чесно кажучи, замало говорив дружині про те, як сильно я її кохаю, і що обожнюю її такою, якою вона є. Вона чує це так рідко, що насправді вважала, ніби ці відфотошоплені картинки - це те, якою я хотів би її бачити.

Я повинен докласти всіх зусиль, і до кінця моїх днів буду цінувати дружину разом з усіма її недосконалостями. Спасибі за те, що ви нагадали мені про це!». 

Вікторія зізнається, що коли перечитувала цей лист, вона ще пів року ридала як дитина.

«Я закликаю вас добре подумати, перш ніж вирішити, наскільки сильно ви хочете обробляти фото, - каже вона своїм потенційним клієнтам. - Наші близькі люблять нас такими, якими ми є» 


 

Додати новий коментар