Візажистка з Луцька приміряла на себе образи відомих зірок шоу-бізнесу. ФОТО

12 Лютого 2022

Відома візажистка та художниця по гриму з Луцька Ольга Схаб приміряла на себе образи епатажних зірок шоу-бізнесу. Ольга часто співпрацює з крутими артистами та акторами, які сміливо віддають себе в її талановиті руки. Цього разу візажистка вирішила повторити макіяж Ольги Полякової та Lady Gaga, і навіть «приміряла» на себе синець Вітора Розового.

Читай також: ПРОФЕСІЯ КРІЗЬ ОБ’ЄКТИВ: ХУДОЖНИЦЯ ПО ГРИМУ ОЛЬГА СХАБ. ФОТО, ВІДЕО

Творчі експерименти Ольга Схаб показала на своїй сторінці у Фейсбук:

«Якщо ти працюєш в кіно, точно знаєш вираз "Лучшая смена – это отмена". Сьогодні в нас саме така зміна))) а шо робити вдома, коли зміну відмінили - я не знаю. От я і не придумала нічого кращого, як трошки попрацювати. Як вам мій невеличкий косплей?))»:

«Лучшая смена - это отмена» день 2. Сьогодні я мінімально закосплеєла Оля Полякова. Тепер ходжу по квартирі, як кольорова леопардиця))) змивати не хочеться».

«Давно захоплююсь @ladygaga а її кліп на пісню Judas в моєму сердечку вже 10 років. Саме стільки виповнюється йому в цьому році. Я б пішла з такими стрєлками в магазин, але касірши в Сільпо ще досі не можуть відійти від мого кислотно-леопардового мейку, який я повторила за Поляковою»


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter