Засмага, погані зуби та худорлявість: луцька візажистка про те, що нас старить. ФОТО

10 Листопада 2022

Засновниця студії WOW_effect, візажистка Тетяна Кундик розповіла про речі, які старять.

У список на інстаграм-сторінці увійшли – зайва вага, надмірна худорлявість, засмага, погані зуби та навіть набряки:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІЗАЖИСТКА З ЛУЦЬКА ПРИМІРЯЛА НА СЕБЕ ОБРАЗИ ВІДОМИХ ЗІРОК ШОУ-БІЗНЕСУ. ФОТО

«Хтось в курсі, а хтось ні, але мені – вже давно за тридцять, і велика частина мого оточення теж переступила цю межу.
Але наскільки по-різному виглядають люди в цьому віці, від чого це залежить?

1. Зайва вага! 5 зайвих кіло реально може додати п'ять років зверху! З віком метаболізм сповільнюється - припиняйте жерти, як не в себе. Після 30 – точно.

2. Надмірна худорлявість. Це я теж перевірила на собі два роки тому. Коли сильно худнеш, дуже виділяються скули і носогубні складки, шкіра обличчя стає тонкою і видно всі недоліки. Мені додало років 5 зі слів оточуючих.

3. Невдалий колір волосся, а ще гірше складні та «застарілі зачіски» старять жінку. Звичайно, у кожної з нас своя історія і свої спогади. Але якщо ви 10 років не виходите з однієї зачіски, то навіть не сподівайтеся на те, щоб виглядати молодшою, сучасною.

4. Погані зуби! Цим грішать багато моїх знайомих і вас застерігаю. Ось на чому економити точно не можна, так це зуби, з віком вони темніють, сточуються. Не запускайте рот – це наше здоров'я, травлення, не кажучи вже про привабливість і молодість!

5. Набряки і колір обличчя!
Не здоровий спосіб життя видно на обличчі кожної з нас. Тональний допоможе вирівняти тон, але сховати набряки не вдасться.

6. Сильна засмага.
Потрібно визнати, засмага робить нас старше. А з віком краще взагалі засмагати як можна менше. Адже шкіра під час сонячних процедур втрачає багато вологи, висушується, а це призводить до швидкого старіння.

7. Одяг винного, болотного, темно-коричневого, глибоко фіолетового розбавте світлими речами і яскравими аксесуарами. Щоб не виглядати похмуро, втомлено, хворобливо і набагато старшою своїх років.

8. Згаслий погляд!
Чоловік каже: коли я втомлена або хвора, вся тяжкість буття у мене на обличчі написано. Опущені куточки рота, згаслий погляд, червоні очі, складки на лобі від насуплених брів! Така сумна міна жінку не прикрашає і додає їй вік.
Тому, милі дівчатка, будьте добрі й веселі, не беріть близько до серця життєві негаразди і просто любіть життя!» – йдеться у дописі.Усім добра!»

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter