Луцька візажистка розповіла про помилки в макіяжі, які псують образ

27 Листопада 2020

Візажистка та стилістка Юлія Рябіік написала новий допис, в якому розповіла про п'ять помилок в макіяжі, які псують образ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХАТНЯ МОДА ЛУЦЬКА: ТОП ДОМАШНІХ ОБРАЗІВ СТИЛІСТКИ ТА ВІЗАЖИСТКИ ЮЛІЇ РЯБІІК

Про це йдеться на її фейсбук-сторінці:

«Забагато контурингу

Різкі лінії, яскравий контуринг вже не в моді. На нашій слов'янській зовнішності сильне "захоплення" засобами для контурингу взагалі може виглядати вульгарним.

І ти ж пам‘ятаєш, що головний тренд зараз – натуральність? Користуйся світлим бронзером чи рум‘янами, роби плавну розтушовку, щоб все виглядало ніжно і лише підкреслювало твою природню красу.

Неправильний відтінок тонального крему

Як ти обираєш собі тональний? Наносиш засіб в магазині на руку? Забудь про це! Колір шкіри на руці та на обличчі кардинально відрізняється! Щоб підібрати правильний відтінок, нанось тональний лінією від підборіддя до шиї. І не соромся робити це прямо в магазині Головне – так ти обереш потрібний засіб, а не викинеш гроші на вітер! А неправильний відтінок може створити ефект маски, додати віку і зробити обличчя несвіжим. Нам же це не треба.

Занадто активний контур губ

Якщо хочеться акцентувати увагу на губах, достатньо додати трохи хайлайтера на "галочку" над верхньою губою і зробити акуратний контур олівцем в тон помади.

Декілька акцентів в одному макіяжі

Щоб виглядати гармонійно і приємно, завжди вирішуй, який акцент буде у твоєму сьогоднішньому макіяжі. Забагато деталей – це шлях до дисонансу, людям важко буде тебе сприймати.

Нашарування туші

Не нанось забагато туші – в повсякденному житті такий макіяж робитиме погляд важким. А ще туш може швидко осипатися».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter