Викладачі-бренди: у Луцьку відбулася унікальна конференція Language Booster. ФОТО

10 Листопада 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Ольга ШЕВЧУК

У Луцьку відбулася друга Практична конференція для викладачів іноземних мов. Масштабний форум, на якому відбувається обмін досвідом та обговорюються найактуальніші теми зі сфери вивчення іноземних мов, влаштовує Юлія Яковлюк – засновниця сімейного клубу англійської мови «Мандарин» та Мовної школи Юлії Яковлюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МІНУС ПЛІНТУС» ТА НАЦІЯ СТАРТАПЕРІВ: ПРО ЩО РОЗПОВІДАТИМУТЬ НА LANGUAGE BOOSTER У ЛУЦЬКУ

Тема другої практичної конференції – «Бренд та гроші викладача». Під час події учасники дізналися, як заробляти, працюючи вчителем та що таке wow-уроки, а також почули про формулу продуктивності сучасного викладача та викладання для ТОПів.


В рамках події гості форуму познайомилися з яскравими спікерами – з українськими топ-зірками та навіть гостем Великобританії. Докладніше про кожного з них «Таблоїд Волині» дізнався на прес-конференції, яку влаштували напередодні заходу. Що цікавого розповіли про себе запрошені спікери – читайте у публікації.

Євгенія Татарова – міжнародний сертифікований викладач та TESOL-тренер. Навчала викладачів англійської мови з Азербайджану, Грузії, Ямайки, Нігерії, Узбекистан та інших країн.

«На конференції я розповідаю, як зробити так, щоб твої студенти завжди відчували, що ти їм потрібен і вірили в те, що вони дійсно успішні у вивченні мови», – каже Євгенія.

Викладачка та тренерка впевнена, що кожен учень має знайти свого «мовного доктора», а один з найважливіших факторів успіху – це плідна комунікація.


«Сьогодні часи, коли ми вмикали телевізор і сприймали все, що нам дають, закінчилися. Наші учні та викладачі знають, чого вони насправді хочуть, тому їх треба навчити стратегіям, за допомогою яких можна здобути бажане», – зазначає спікерка.

За останні п’ять років поліглот Іван Бобров навчив понад 500 учнів. Зараз він допомагає зайнятим людям вивчати англійську та долати мовний бар’єр за унікальною методикою.

«В нашій школі навчаються представники різних професій: блогери, бізнес-тренери, коучі, психологи –люди, які працюють на себе та мають власну справу. Ми намагаємося дати їм мову у рафінованому вигляді, викинувши з неї все зайве та залишивши тільки те, що потрібно для спілкування, – пояснює викладач. – Для цього ми розділили вивчення мови на 40 тем. Так людина зможе володіти мовою на достатньому рівні, навіть не знаючи всіх нюансів граматики».


На конференції Іван, спираючись на власний досвід, розповів, як навчати ТОПів – людей, у яких завжди шалений графік та обмаль часу.

Активна та яскрава бізнес-тренерка, блогерка, коуч та авторка книги-бестселера Людмила Калабуха запевняє, що продавати можна навчити будь-кого. Жінка має неабиякий досвід роботи з освітянами, навчаючи їх грамотно просувати свої послуги.

На конференції вона розповіла, як правильно вибудовувати комунікацію з клієнтами, які методи особистого піару варто використовувати та як правильно піднімати ціни на свої послуги. Зазначимо, що на Language Booster Людмила поділилася секретними технологіями, які досі нікому не розкривала.


Також гості конференції дізналися, як правильно піаритися у соцмережах та оформлювати свої акаунти. В цих питаннях Людмила Калабуха – чи не найкращий порадник, адже жінка увійшла в ТОП-50 блогерів регіону, ТОП-30 блогерів України, а також посіла перше місце «бізнес, економіка, гроші» всеукраїнського рейтингу «Народний блогер 2019».

«99% нащих громадян – люди з заниженою самооцінкою. В нас мало вірили та мало хвалили. І я впевнена: кожен з нас колекціонує власні помилки та невдачі, замість того, щоб збирати свої перемоги. Моя місія як біснес-тренера полягає у тому, щоб змінити це», – каже Людмила.

Засновниця тренінгового центру СУТО Тетяна Ухіна 22 роки працювала вчителем початкових класів, виступала автором навчально-методичної літератури та працювала директором з меркетингу .

«Час іде швидко, виникають нові технології, з’являються молоді бізнесмени. Нашим освітянам бракує нових щнань та навичок. А система підвищення кваліфікації – недостатньо мобільна», – вважає Тетяна.

Я дуже тішуся співпрацею з крутими тренерами, За 2 роки ми провели 72 тренігни в Україні, Азербайджані, Грузії. Лаштували дві міжнарождих конференції.


«Коли ми проводимо конференції для освітян, я задаю одне й те саме питання: хто після закінчення школи вільно володів мовою, яку там вивчав. Майже ніхто. Тоді я почала замилюватися, в чому проблема. Насправді, справа не у самих викладачах чи учнях. Проблема у методиці, за якою ми навчаємо. Це стосується не тільки англійської, але й інших предметів», – додає тренерка.

«Коли в мене вже з’явилися онуки, я відчула потребу приносити щось нове в освіту. Я кажу не про руйнування, а про наповнення новим контентом», ділиться жінка.

Про новітні прийоми та методики викладання, яким навчають у тренінговому центрі СУТО, дізналися і гості Language Booster.

Телеведуча, журналістка, блогерка та медіа-експертка Аліна Солодка-Доля в рамках заходу влаштувала майстер-клас «Сам собі МЕДІА».

Аліна впевнена, що всі люди – носії унікальної інформації, тому багатьом з нас треба навчитися створювати та просувати персональний бренд.

«Нашу систему освіти треба відкоригувати. Мені подобається, що зараз на перший план виходить практичний досвід, в рамках якого ти дилишся тим, що напрацював», – каже медійниця.


Також на Language Booster Аліна розповіла, як взаємодіяти з медіа та розповісти свою унікальну історію.

Британець Ендрю Сендфорд поєднує бізнес і задоволення, подорожуючи світом та навчаючи англійської людей з різних країн.

Ендрю розпочав свою лекцію з етимології деяких англійських слів та фраз, а потім розповів про паралінгвістику, яка вивчає невербальні частини розмовної мови – тон, інтонацію, зоровий контакт, поставу, жести та ін.


Зазначимо, що Практична конференція для викладачів іноземних мов Language Booster – унікальна подія для Луцька, формат якої вперше представляється у нашому місті.



































***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter