«Мінус плінтус» та нація стартаперів: про що розповідатимуть на Language Booster у Луцьку

15 Березня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

16 березня луцький коворкінг-центр Passage Interdit стане місцем проведення масштабного форуму для репетиторів, викладачів та студентів, які цікавляться іноземними мовами.

Практична конференція Language Booster допоможе викладачам іноземних мов та студентам вдосконалити свої навички та отримати нові знання шляхом активного обміну досвідом між професіоналами.

За день до грандіозної події організатори та спікери розповіли журналістам, як проходитиме конференція та що цікавого гості форуму почують від лекторів.

Слід зазначити, що кожний з шістьох спікерів форуму має цікавий викладацький досвід, тож ті, хто завітають на подію, отримають унікальні знання та поглянуть на сферу вивчення іноземних мов з незвичних ракурсів.

Прес-конференцію відкрила організаторка форуму, засновниця центру іноземних мов «Мандарин» Юлія Яковлюк, яка також виступить одним зі спікерів. На прикладі власних викладацьких методик, Юлія доведе, що опанування будь-якої мови може бути не тільки легким і цікавим, але і швидким: на форумі буде представлена її програма «Польська за 30 днів». Також викладачка зауважила, що згодом може з’явитись подібна програма для тих, хто планує вчити англійську.

Організаторка зазначила, що окрім лекцій, на форумі відбудеться майстер-майнд:

«Це невеликий мозковий штурм, під час якого незнайомі люди за обмежений час разом вирішують певну проблему, ділячись ідеями щодо її розв’язання. Наприклад, проблемою студентів може бути лінь, а викладачів – мотивація учнів. Завдяки майстер-майнду ти отримуєш певні поради, заводиш нові знайомства та обмінюєшся досвідом».

Наступним розповів про себе поліглот та засновник курсів «Англійська для ТОПів» Іван Бобров. Особливість курсів Івана полягає у тому, що за два місяці він допомагає бізнесменам, політикам та зіркам шоу-бізнесу повністю опанувати англійську. Його методика народилася з самостійного вивчення семи мов та досвіду життя в різних країнах світу.
Серед учнів Івана Боброва були кіноактори Артемій Єгоров та Кирило Жандаров.

«За освітою я не лінгвіст і не філолог, а магістр біотехнологій. Я дуже добре розбираюсь у хімії, біології, чашках Петрі та ДНК. Фактично, весь цей досвід допоміг мені розкласти англійську мову на атоми та молекули», – розповів про себе Іван.

Найнижчий рівень знання мови викладач жартівливо називає «мінус плінтус» або «ефект мудака». Але впевнений: коли людина потрапляє в середовище, де всі крім неї ідеально знаються на певній темі, це стимулює до активного здобуття нових знань.

Спеціальний гість з Великобританії – вчитель англійської Ендрю Сендфорд – зауважив, що англійська об’єднує людей та допомагає представникам різних країн будувати спільний бізнес. «Але міжнародна англійська (International English) зараз заміняє деякі важливі елементи британської англійської (British English), яку я люблю. Тож мій завтрашній спіч будуватиметься на особливостях британської англійської мови, які іноді важко вивчити, але вони прекрасні! Я збираюся заохотити учасників конференції полюбити ці елементи мови так само, як я їх люблю», – розповів британський гість.

На питання, які враження викликає у нього Луцьк, Ендрю іронічно відповів: «Що ж, тут іде дощ, тож я відчуваю себе, як вдома».

Аліна Голуб, яка більше чотирьох років практикує онлайн-викладання для амбітних та успішних людей з різних галузей, розповідатиме про можливості розвитку та підвищення кваліфікації для викладачів за допомогою різноманітних онлайн-ресурсів. «Вважаю, це буде важливим поштовхом для викладачів, які є спеціалістами у мові, але прагнуть розвиватися методично», – пояснює Аліна.

Про те, як в Ізраїлі виховують націю стартаперів завдяки оригінальній системі освіти, розповість засновниця мережі мовних шкіл «Euro Future» Інна Поліщук, яка нещодавно повернулася з Ізраїлю та прагне поділитися цінним досвідом з колегами та студентами.

Спікерка Мар’яна Лісовська продовжить тему онлайн-освіти та розгляне разом з гостями форуму особливості роботи та саморозвитку викладачів в онлайн-форматі, спираючись на власні дослідження та практичний досвід.

Отже, Language Booster у Луцьку обіцяє бути цікавим та пізнавальним. Дізнатися більше про захід та зареєструватися можна за посиланням.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter