У Луцьку біля ТЦ «Гостинець» відкрили сексшоп «ЛяМурр». ФОТО

08 Жовтня 2021

У Луцьку відкрили простір особистої насолоди, здоров’я та краси. Навпроти РАГСу, поряд з ТЦ «Гостинець», знаходиться інтим-бутик «ЛяМурр» – осередок пристрасних подарунків, задоволення бажань та реалізації найпотаємніших фантазій.

«Якщо ви шукаєте ексклюзивний сюрприз для друзів чи палкий дарунок для коханої людини – вам варто завітати до сексшопу на проспекті Соборності, 11а. Територія магазину для дорослих знаходиться на другому поверсі в приміщенні напроти бутиків квітів, де зручний окремий вхід для вашої приватності та комфорту», – говорять власники.


Інтим-бутик «ЛяМурр» – представник секс-іграшок та інтимних товарів у місті Луцьк, дистриб’ютор німецької компанії Orion. Здійснивши ребрендинг секс платформи «Для Тебе» в ТЦ Ювант, магазин змінив назву та локацію, залишивши незмінну якість товарів та бажання максимально задовольнити потреби споживача. Мережа магазинів «ЛяМурр» має представництво в місті Рівне по вул.16 Липня, 32, а також активно набирає обертів у всесвітній мережі https://lamurr.com.ua/

Кваліфіковані продавці сексшопу «ЛяМурр» вправно зорієнтують на просторах спокуси, серед товарів насолоди, продукції безпеки та здоров’я, гарантуючи, що відтепер ваше сексуальне життя буде сповнене новими вибуховими кольорами задоволення та інтимного релаксу. В інтим-бутику ви маєте змогу перевірити обраний аксесуар на дотик, запах, швидкість, гучність і переконатись, що товар відповідає усім вашим побажанням.


Асортимент інтимних товарів широко представлений в категоріях секс-іграшок для задоволення і профілактики здоров’я, косметичної продукції для інтимного комфорту, збуджуючих засобів для підвищення лібідо, ігрових аксесуарів для рольових перевтілень, сексуальної білизни для тотальної спокуси партнерів і пікантних сюрпризів для гарячих вечірок.

«Після напруженого робочого дня, посеред обідньої перерви, цілеспрямовано чи заради цікавості – відвідайте інтим-бутик на проспекті Соборності, 11а, щоб відкрити для себе нове і незвідане, жадане і корисне, безпечне і актуальне для вашого сексуального життя», – говорять у «ЛяМурр».


Магазин для дорослих «ЛяМурр» працює з 11.00 до 19:00 без перерви та вихідних.


8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter