Для задоволення: топ секс-іграшок для чоловіків. ФОТО 18+

01 Листопада 2021

Фото: Даша МИХАЛЮК

Для багатьох наважитися ступити на сходинки сексшопу – це майже як зійти на Еверест. Однак секс-цяцьки можуть допомогти вам отримати максимальне задоволення, відчути себе більш розкутими та сексуальними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ: ТОП СЕКС-ІГРАШОК ДЛЯ ЖІНОК. ФОТО 18+

У новому матеріалі рубрики «Для задоволення» показуємо секс-іграшки для чоловіків, які можна, а декому навіть і варто, використовувати у своєму житті. Вся продукція представлена у сексшопі «ЛяМурр» (проспект Соборності, 11а).

Ерекційні кільця

Кільце надягають на основу члена, а іноді й на мошонку. Перетискаючи вени, воно перешкоджає відтоку крові з пеніса і дарує довшу та міцнішу ерекцію

А ерекційні кільця з відростками для стимуляції клітора – найкращий вибір для пари, щоб розпочати знайомство з іграшками для дорослих. Асортимент кілець надзвичайно широкий – є кільця з вібропулями, зі стимуляторами клітора, з анальними масажерами, а також ті, що можуть порахувати кількість фрикцій та допоможуть ставити власні рекорди в спальні.
Мастурбатори

Це – іграшки, які створені для того, щоб імітувати оральний, анальний чи вагінальний секс.

Всередині таких іграшок є різний збуджуючий рельєф, що стимулює під час використання. Мастурбатори є також з вібрацією для додаткового ефекту, також з ефектом вакууму, а деякі з них замасковані, скажімо, під термокружку, щоб не компрометувати власника.Масажери простати

Це анальні іграшки вигнутої форми, що призначені для стимулювання простати.

Їх можна використовувати не лише для задоволення, стимулюючи так звану чоловічу точку Р, а і для профілактики простатиту та раку передміхурової залози за допомогою масажу, який покращує кровообіг та кровопостачання простати.


Крем для збудження

Засіб для підвищення потенції допоможе завжди почуватися впевнено і не побоюватися непередбачених обставин. В склад кремів, бальзамів та спреїв для збудження входять різноманітні компоненти, які допоможуть досягнути бажаної й певної мети.


Інтим-бутик «ЛяМУрр» ще раз нагадує – не забувайте про змазку при використанні секс-іграшок та прислухайтесь до порад консультантів при їх виборі.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter