Успішно!

Є план на цілий день: як провести 14 лютого по-дорослому!

Мережа інтим-бутиків ЛяМурр склала для вас перевірену шпаргалку романтичного плану дій до Дня Святого Валентина.

Наближається День всіх закоханих та багато з вас певно вагаються – як його провести? Чим здивувати свою половинку? Що актуальне для любові в реаліях нашого непростого українського життя?

Мережа інтим-бутиків ЛяМурр склала для вас перевірену шпаргалку романтичного плану дій до Дня Святого Валентина.

Ранок задає грайливий тон на весь день: розбудіть свою кохану людину ніжними обіймами, чуттєвим поцілунком чи ласкавими дотиками аби одразу склалося враження, що її дійсно чекає щось приємне і пора покидати обійми сну.

Природнє ранкове збудження і чоловіка, і жінки ненав’язливо спонукає до розкішного орального сексу. Аби процес розігрів сексуальний апетит обох  – використовуйте оральні лубриканти та збуджувальні краплі для клітора з різноманітними фруктовими смаками. Додайте до перевірених інтимних технік «Блиск для губ Блискавичний Мінет» з ефектом вібрації чи «Охолоджувальний спрей ВАУ Полуниця/Евкаліпт» з нотками дражливої прохолоди – враження від таких пестощів залишаться на цілий день!

Святкове частування коханого –  це особливий ритуал. Сніданок у ліжко - це не про їжу, то про любов  – магічне дійство, що створює особливу атмосферу, настрій, думки, бажання, мрії. Запашна кава з хрумким печивом у формі пеніса, спеченим особисто вами – і вуаля,  «прямий натяк» ваших палких намірів вже очевидний.

Протягом дня приділяйте увагу своїй половинці навіть у дрібницях – мила валентинка, зізнання в коханні в соцмережах чи приватні привітання в месенджерах.

А щоб розпалити бажання в коханому та змусити думати про вас весь час, покладіть до його сумки/рюкзака  спокусливу забаву для 18+ «Чекова книжка секс бажань. 30 чеків» – із запискою «Вгадай, який чек ми сьогодні використаємо?». В разі правильної чи неправильної відповіді,  ви можете одразу прописати, яка нагорода (додаткове його бажання) чи «покарання» (реалізація вашої фантазії) його чекатиме.

Здивуйте свою кохану – пришліть до офісу разом з квітами мереживні трусики з відкритим доступом чи комплект еротичної білизни з проханням вдягнути його прямо зараз. Відчуття сексуальної спідньої білизни на тілі одразу допомагає жінці відчути себе максимально привабливою. Попросіть її детально описати свої відчуття в цей момент – коли вона така бажана для вас, але для сторонніх цього зовсім не помітно. У відповідь – поділіться своїми фантазіями, як ви будете знімати з неї кожну деталь чи як пеститимете крізь щілини любові її збуджене тіло. Секс-листування в інтернеті, ще ніхто не скасовував – будьте відкритими, діліться один з одним бажаннями, це дуже зближує та заводить водночас!

Коли світ огорнеться в вечір – настає час тільки для двох! Романтика просочує повітря, одяг злітає сам собою та чуттєві настрої несила тримати при собі. Відкрийте для себе глибинні можливості еротичного масажу – мистецтво тотального релаксу та сексуального збудження.

Запаліть свічки зі спокусливим ароматом - масажне масло в формі свічки – безпрограшний  варіант. Застеліть ліжко лаковим простирадлом для сексу, щоб почувати себе максимально розкутим під час тайського варіанту еротичних пестощів чи просто приємних доторків один одного разом зі спеціальною масажною олійкою.

Аби «отримати» не забувайте «віддавати» – чим спокусливіше ви зможете розслабити партнера, тим більше він здивує вас у відповідь.

Головне – це емоції! Робіть усе з любов’ю! Святий Валентин буде насторожі вашого кохання – бо стріла амура завжди потрапляє точно ціль!

Коли забажаєте урізноманітнити еротичний сценарій доповненням секс іграшкою, БДСМ реквізитом, інтимною косметикою, сексуальною білизною – ви знаєте, де нас знайти: інтим-бутик ЛяМурр по пр. Соборності 11 а, або замовляйте онлайн на: lamurr.com.ua. Ми порадимо, чим здивувати саме вашу другу половинку.


 

Додати новий коментар