У Луцького зоопарку буде власна поштова марка

15 Березня 2023

Луцький зоопарк матиме власну поштову марку.Наразі у підприємства є власна сувенірна продукція: календарі, блокноти, путівники, книжки, буклети, кружки тощо.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

«Новинка — це поштові марки із зображанням тварин зоопарку. Це черговий спосіб популяризації нашого міста як туристичного», – зазначила Людмила Денисюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КРОЛИКА: ВУХАТІ МЕШКАНЦІ ЛУЦЬКОГО ЗООПАРКУ. ФОТО

Підприємство є учасником важливих урядових ініціатив наукового та просвітницького спрямування. Найбільше співпрацює з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України (участь у нарадах, розробка правил утримання тварин у зоологічних установах). Також КП «Луцький зоопарк» є учасником Плану щодо збереження та відтворення зубра в Україні на 2023–2027 роки. У зоні відповідальності підприємства – організація та проведення заходів із комунікації, освіти та обізнаності населення щодо цього виду.


Працівники зоопарку організовують багато цікавих тематичних заходів, благодійних акцій, екскурсій.

«Дуже хочеться розширити територію. Наш зоопарк є найменшим в Україні – 4,3 гектара. Болючим питанням є приміщення для працівників зоопарку. Адже зараз немає можливості проводити семінари та зустрічі на різноманітну тематику. Тому ми будемо працювати над цим», – наголосила директор комунального підприємства «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter