Луцький зоопарк відновлює свою роботу

15 Березня 2022

Луцький зоопарк відновлює свою роботу: працюватиме з 10.00 до 17.00.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці звіринцю:

«Наразі працюватимемо з 10.00 до 17.00. Вартість квитків залишається сталою – 50 грн дитячий і 80 грн дорослий. Є також сімейний (дві дитини та двоє дорослих) квиток за 200 грн. Студентський квиток та пенсійне посвідчення дають право на знижку. Також є пільги для учасників АТО/ООС – за наявності відповідного документа, який це засвідчує.

Нагадуємо – годування звірів та птахів суворо заборонено. Не створюйте нашому колективу зайвих проблем у цей непростий час. Бо заборонена правилами зоопарку годівля принесеними продуктами – то не примха персоналу, а лиш спосіб убезпечити наших підопічних від проблем зі здоров’ям (аж до смерті!!!), які може спричинити їжа, що не входить до їхнього раціону.

Окремо наголошуємо, що нині в Україні триває війна. І повітряні тривоги стали жахливими складовими нашого буття. Якщо оповіщення про небезпеку застануть вас на нашій території, то просимо не панікувати, а виконувати вказівки працівників підприємства.

Впевнені, що відновлення можливості відвідувати місце найкомфортнішого відпочинку на природі хоч на якийсь час дозволить вам відволіктися від думок про війну, яка забрала життя як наших захисників, так і мирних мешканців та скалічила життя і тіла багатьох українців. Тому гостина у зоопарку – це невеличке розвантаження психіки, необхідне нам усім, аби ще з більшими зусиллями робити усе, щоб наблизити годину перемоги держави Україна над московською ордою.

Все буде Україна!».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter