Лучанка звинувачує ательє у крадіжці половини шуби. ОНОВЛЕНО

30 Грудня 2019

Після відвідин ательє шуба лучанки зменшилася наполовину. Допис із такою інформацією розмістила у фейсбук-спільноті «Теревені про Луцьк» користувачка Наталія Островська. Жінка пише, що просила зменшити розмір шуби, а працівники ательє відомвилися віддавати їй відрізані залишки хутра. Допис подаємо без змін:

«Свідомі лучани Потрібна ваша допомога!!! Хто має шубу з Нутрії такого фасону, як на фото, скиньте будь ласка!!!

P.s. Занесла покійної мами шубу в ательє «LILUS» Луцьк, вул. Червоного Хреста 9,щоб перешити з 60 на 50 розмір! Половину шуби вкрали! Коли прийшла вияснити, де рештки моєї шуби, нащо персонал відреагував ДУЖЕ АГРЕСИВНО!!! Мало того, що вкрали,то ще й зробили з мене Повну Дуру, мотивуючи тим,що не докажу,що шуба Була 60 розміру!!! ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА. На жаль немає фотографії шуби до того як її зіпсували,можливо хтось має таку саму,прошу надіслати фото. Купували 6-7 років тому», – написала обурена лучанка.

В коментарях під дописом користувачі казали, що потрапляли в схожі ситуації, та радили звертатися до товариства захисту прав споживачів.

У товаристві, за словами Наталії Островської, підтвердили слова про те, що такі ситуації в цьому ательє не вперше.

Жінка розповіла нашим журналістам, що забрала готовий виріб ще на початку листопада, але поглянула і приміряла тільки наприкінці грудня. Тоді ж і пішла в ательє зі скаргами. По-перше, щодо якості виконаних робіт. Але найголовніше – щодо розмірів залишкових матеріалів, які не збігалися з тими, що віддали жінці.

«Спочатку я підійшла до людини, що займалася перешиттям, з надією коректно все вияснити і забрати решту хутра, яке не віддали. Майстриня спочатку ніби знітилася і злякалась, знову казала, що вона нічого на брала. Потім ми пішли з нею до директора , де я в присутності директора, ще однієї працівниця і майстрині Оксани знову міряла шубу. Директор підтвердила, що шуба тісна. Я запитала, де решта хутра? Вони почали пороти цю «шубку» і вставляти залишені мені клиночки. Дійсно, воно все сходилося, але ж розмірів шуби, яку я здавала, НЕ БУЛО!!!» – розповідає обурена жінка.

Журналісти «Таблоїду Волині» зв'язалися з представниками згаданого ательє. Ті стверджують, що жодних претензій у лучанки не було в момент, коли вона забирала шубу.

«Приймання, оформлення, виконання та видавання замовлення у Островської Н.Є. по перешитті шуби з нутрії здійснювалось відповідно до вимог Правил побутового обслуговування населення та Інструкції щодо надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів, а саме: 2 жовтня 2019 року було оформлено замовлення, яке прийнято до виконання. 6 листопада 2019 року перероблена шуба була передана замовниці, про що складений Акт № 1460 та нею здійснена оплата в повному обсязі. Жодних претензій під час прийняття шуби після роботи, або протягом гарантійного строку від Островської Н.Є. не поступало.

23 грудня 2019 року Островська Н.Є. звернулась до нас з претензією, що майстер, яка здійснювала цю послугу, привласнила залишки хутра. В цей же день, зі згоди та в присутності замовниці, майстра, представників поліції, проведено заміри шуби та всіх кусків (залишків), під час якого встановлено, що всі залишки відповідають розмірам зрізів та є в наявності. Саму процедуру замірів зафіксовано шляхом відеозйомки. По акту приймання-передачі Островській Наталії Євгенівні передано саму шубу та обрізки до неї. У відповідності до Інструкції щодо надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів, замовник має право на перевірку якості наданих послуг та їх відповідності замовленню виключно під час видачі замовлення.

Островська Н. жодних претензій 6 листопада 2019 року, під час прийняття шуби після переробки, не висловила, замовлення повністю оплатила, залишки шуби, які були їй повернуті, прийняті без зауважень. Відповідно, з нашої сторони не було допущено жодних порушень, що підтверджується численними доказами. Навпаки, коли замовниця прийшла майже через 2 місяці зі своїми претензіями, наші працівники пішли їй назустріч, приклали всіх зусиль для погашення конфлікту, в її присутності переміряли шубу із залишками, та довели відсутність нашої вини. Натомість у відповідь отримали образи, нецензурні слова, поливання брудом в засобах масової інформації. Враховуючи викладене вище, вважаємо, що ТОВ «Фабрика моди «Лілус» діяла виключно в рамках чинного законодавства України, та не допустила жодних порушень прав чи майнових інтересів Островської Н.Є.», – написали нам у відповідь на прохання прокоментувати ситуацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВУЛИЧНА МОДА ЛУЦЬКА: КЕЙПИ, ПУХОВИКИ ТА TEDDY BEAR – ТРЕНДОВИЙ ВЕРХНІЙ ОДЯГ 2020

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter