«Волонтерський десант»: на Волині стартувала Школа волонтерства. ФОТО

19 Липня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Сьогодні розпочалась активна робота Школи волонтерства — національної навчальної програми для тих, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.

Учасники Школи мали змогу послухати цікавих спікерок «волонтерського десанту» Лізу та Аню, познайомитися з їхньою роботою та розповісти про свій власний досвід. Всі активні змогли дізнатися нову та цікаву інформацію під час лекцій: «Що таке волонтерство та з чим його їдять», «Яким буває волонтерство» та «Історія волонтерства». Всього у навчальній програмі взяли участь 23 лучан та лучанок, які або навчаються, або ж тільки закінчили школу. Юні волонтери зможуть навіть попрактикуватись та спробувати свої сили у цій нелегкій справі. А під час перерви учасники програми насолоджуються смачною кавою та снеками.

Організаторами дійства виступили «Ukrainian Volunteer Service» за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та у партнерстві з ГО «Центр Вільної Освіти і Культури»/ЦВОК.

«Я надіюсь, що кожен присутній зрозуміє, що таке справжнє волонтерство та вивчить середовище, де можна волонтерити. Вони – нове обличчя міста, які зможуть формувати і продукувати нові зміни», – прокоментував організатор Дмитро Байда.

Після закінчення програми, яка триватиме 3 дні, кожен учасник отримає сертифікат та незабутні враження. Такий досвід – хороший старт для величезних змін.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter