Успішно!

біхелсі

Секрети луцької візажистки: як кореянкам вдається зберігати красу та молодість на довгі роки

За допомогою чого кореянки зберігають молоду, пружну та ідеально рівну шкіру без зморшок навіть у зрілому віці?

За допомогою чого кореянки зберігають молоду, пружну та ідеально рівну шкіру без зморшок навіть у зрілому віці? На це питання відповість візажистка та майстриня гриму Ольга Схаб, яка традиційно ділиться б'юті-секретами на сторінках «Таблоїда Волині»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕКРЕТИ ЛУЦЬКОЇ ВІЗАЖИСТКИ: ПРОДУКТИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ УПОВІЛЬНИТИ ПРОЦЕС СТАРІННЯ ШКІРИ

***

Спонж конняку. Кореянки не уявляють свого життя без спонжа конняку. Це губка для вмивання, зроблена з коріння рослини Аморфофаллус коньяк. У сухому вигляді губка тверда і нагадує шматочок кольорової пемзи. Але як тільки намочиш, спонж миттєво стає м’яким і приємним на дотик. І просто на очах збільшується вдвічі. Конняку м’яко відлущує відмерлі клітини шкіри, глибоко очищує пори та запускає процес активної регенерації шкіри. Якщо користуватися ним регулярно, шкіра буде просто сяяти здоров’ям. Як користуватися спонжем конняку? Намочи, щоб він розм’як і збільшився; злегка відіжми; починай очищення круговими рухами від чола до підборіддя. Особливу увагу приділяй проблемним зонам. Спонж потрібно ретельно промивати після кожного використання та міняти кожні два-три місяці.

Гідрофільні олії. Замість звичного нам умивання гелем, кореянки для зняття макіяжу використовують гідрофільне масло. Це засіб на основі цілющих олій, який при контакті з водою миттєво перетворюється на легке молочко. Воно зв’язує молекули жиру, тонального крему та інших забруднень на поверхні шкіри. Достатньо кілька хвилин помасажувати легкими рухами, змити прохолодною водою і можна насолоджуватися чистою, і водночас не пересушеною шкірою.

Рисова вода. Кореянки люблять протирати обличчя хенд-мейд тоніком із рисової води. Вона допомагає попередити утворення дрібних зморшок і розгладити ті, що вже з’явилися. А ще зменшує пори та рятує від акне та чорних цяток. Приготувати такий тонік ти легко можеш власноруч.

Рецепт рисової води. Промий пів склянки рису, залий половиною склянки води та залиш на пів години. За цей час вода збагатиться вітамінами й мінералами та набуде приємного молочного кольору. Тепер проціди та можеш користуватися. Зберігай тонік у холодильнику не довше тижня.

Нефритовий масажер. Аби довше виглядати молодими, кореянки використовують нефритовий масажер для обличчя. Тільки уяви, цей пристрій винайшли сотні років тому, а він популярний ще й досі! Нефритовий ролер прискорює циркуляцію крові, зменшує набряклість, виводить токсини. А ще допомагає кремам, емульсіям і сироваткам краще проникати в глибинні шари шкіри.

Муцин равлика. Муцин – це слиз равлика. Без цього компонента просто неможливо уявити корейську косметику. Бо він здатен творити справжні дива із твоєю шкірою. Це джерело колагену, дуже подібного до людського, а також гіалуронової та гліколевої кислоти. Завдяки вмісту цих речовин креми на основі муцина равлика зволожують, відновлюють пошкоджені клітини шкіри, повертають здоровий тон, а головне – реально омолоджують. Використовують муцин равлика як у складі косметики, так і в чистому вигляді. Наприклад, дуже ефективним є равликовий масаж. Це коли живих молюсків кладуть тобі на обличчя і вони вільно повзають по шкірі, напитуючи її цілющими речовинами.

Сила женьшеню. У країнах Азії женьшень називають «коренем життя». В давнину його навіть привозили в дар до інших держав на рівні з золотом і дорогоцінностями! У чому ж сила женьшеню? Річ у тому, що його корінь містить унікальний комплекс вітамінів, мікроелементів, пептидів та ефірних олій. Вони підтримують молодість шкіри, повертаючи їй пружність та здоровий колір. А головне – женьшень діє не лише поверхнево. Просочуючись крізь шкіру, він запускає процес відновлення клітин усього організму та сповільнює процес старіння!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар