Санкції США і смартфони Huawei: чому зараз вигідно їх купувати

15 Вересня 2020

Виробник смартфонів компанія Huawei з минулого року потрапила під санкції США та деяких інших держав, через що їй доводиться прикладати всі можливі зусилля для розширення сфери впливу. Завдяки грамотній рекламній та виробничій політиці у 2020 році саме цей китайський виробник зміг продати найбільше мобільних пристроїв. Однак успіх корпорації поки що є локальним. Підкорити понад 50% ринку бренду вдалося лише у себе вдома.

Для зміцнення позицій у Європі китайській торговій марці доводиться вдаватися до різних хитрощів. І це, беззаперечно, може зіграти на руку користувачам. Адже завдяки тому, що компанія намагається підвищити конкурентоздатність власної продукції, смартфон Huawei купити зараз можна дешевше, ніж моделі конкурентів.

Зниження цін на флагманські моделі вже відбувається

Топові смартфони Huawei серій P40 та Mate 30 вже помітно подешевшали у порівнянні зі стартовими цінами. Готуючись до виходу нової лінійки Mate 40, компанія робить доступнішими пристрої попередніх поколінь. Окрім того, через підвищення конкуренції між онлайн-магазинами під час карантину, продавці не поспішають збільшувати націнки попри послаблення національної валюти в Україні.

Huawei обіцяє розв'язання проблем з NFC

Платіжна система Google Pay одразу стала популярною в Україні, тому відсутність її підтримки смартфонами Huawei після введення санкцій могла б знизити попит на них. Але, враховуючи, що компанія вже анонсувала підтримку спільної з EasyPay системи безконтактної оплати, скоро попит на смартфони Хуавей в Україні навпаки має зрости.

Вихід нових моделей

Попри ситуацію у світі та на глобальному ринку, Хуавей не планує зупинятися. До кінця року бренд ще встигне потішити своїх найвідданіших прихильників цікавими та привабливими новинками. Цілком ймовірно, що це будуть не тільки мобільні телефони.

Власна екосистема Huawei розвивається

Huawei продовжує активно та стрімко розвиватися. Фірмовий магазин додатків вже об’єднав понад 1,5 мільйони розробників програмного забезпечення та 700 мільйонів користувачів, а екосистема поступово розвивається. Відсутність сервісів Google не є проблемою для багатьох користувачів, тому пристрої Хуавей зберігають привабливість в очах споживачів.

Зважаючи на те, що саме зараз Huawei вдається до різних заходів для підвищення попиту на свою техніку в Європі, покупцям, які прагнуть придбати новий смартфон, є сенс звернути увагу на продукти компанії. Зараз вони продаються за дійсно привабливою ціною, тому з легкістю можуть стати справжніми улюбленцями української публіки.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter