Новинка з Купертіно: особливості iPhone 11

12 Грудня 2019

Чи відомі вам усі секрети та особливості нового iPhone 11? Сумніваємось, адже спеціалісти з Купертіно люблять залишати загадки та приємні несподіванки для найуважніших користувачів. Маєте натхнення спробувати в роботі новий iPhone та відшукати цікаві особливості? Оригінальна техніка Apple в Ябко чекає на вас!

Побачити небачене

Неймовірно корисна опція стане у пригоді як гуру мобільної зйомки, так і звичайним користувачам, які часто роблять фотографії. Ця непримітна опція камери в нових iPhone 11 має назву Capture Outside the Frame. У чому сіль? Можна сказати, що це «обрізка фото», але навпаки. Ви не зменшуєте фото, а збільшуєте його межі після того, як ви його зробили.

А функція Auto Apply завдяки алгоритмам визначає ділянки, де випадково обрізали обличчя, і автоматично розширює рамки кадру. Якби ця функція з’явилась на кілька років раніше, скільки чудових фото було б врятовано!

Керування живленням

Система автоматичного керування живленням в Айфон 11 отримала вагоме оновлення. Відтепер смартфон буде підлаштовуватись під ваш режим користування та зарядки: наприклад, якщо ви щодня ставите телефон на зарядку ближче до вечора, а знімаєте його зранку, система протягом ночі підзарядить айфон до 80%, та вже перед вашим пробудженням рівень заряду дійде до 100%. Таким чином рівень «здоров’я» акумулятора зросте на кілька пунктів, а сам пристрій прослужить довше без значних втрат продуктивності.

Виявлення розташування

За променями слави нового нічного режиму зйомки заховалась одна корисна опція, про яку не розповідали спеціалісти з Купертіно. Це виявлення способу розміщення пристрою: смартфон знає, тримаєте ви його у руках чи закріпили на штативі. Як тільки ви зафіксуєте девайс, у меню камери з’являться додаткові налаштування експозиції. Для вдалих знімків у темну пору доби чи недостатньому освітленні ви можете встановити тривалість експозиції до 10 секунд.

Аудіо зум

Запис якісного аудіоролика часто викликає більше труднощів, ніж зйомка відео у багатолюдних місцях. У флагманському Айфон-одинадцять з’явилась можливість аудіозуму, яка допоможе вам сфокусувати та направити мікрофони пристрою на конкретний об’єкт для отримання на виході чіткого запису.
Під час наближення до об'єкта, ваш iPhone фокусуватиме на ньому сенсори та мікрофони. В той самий час шуми та звуки з інших напрямів будуть «розмиті».

У сучасному світі Айфон – це як крутий кишеньковий швейцарський ніж: за скромними розмірами ховається величезна кількість корисних інструментів та можливостей. Це ще далеко не всі цікавинки, приховані в iPhone 11 2019 року, більше інформації ви можете отримати у професійних продавців-консультантів у мережі магазинів Jabko.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter