Яке місце займають смартфони у житті волинян

28 Травня 2020

Ми вже не можемо уявити собі світ, у якому зовсім немає гаджетів. Прокидаючись, потрібно подивитися час на телефоні або вимкнути будильник. Потім ранковий ритуал – перегляд новин, бо, може, вже у світі відбулося щось цікаве за ніч.

Смартфони давно перестали бути лише засобом зв’язку, зараз це фотокамера та мінікомп’ютер – два в одному. Новенький Samsung Galaxy S20 – тому пряме підтвердження.

Фото і відео Galaxy S20

Дуже важливо ловити момент: перетворювати гарні спогади у фото, які можна переглядати у будь-яку хвилину. Техніка Samsung завжди вирізнялася гарною якістю фото, але у Galaxy S20 розробники перевершили себе. Поєднання трьох камер дає неймовірний результат:

• можливість робити портрети, ніби вони були зняті у студії;
• класні фото у нічний час завдяки функції Bright Night;
• відео у форматі 8К.

Ігри та зв’язок з рідними

Звісно, коли гаджет розташований у ціновій категорії «Преміум», він зобов'язаний «літати». Цей смартфон – не виняток, бо навіть ігри з доповненою реальністю йому під силу. Щоправда, акумулятор на 4000 мАч витримує у режимі 120 Гц лише до 5 годин роботи.

Що стосується зв’язку, то тут смартфон підтримує навіть 5G та має зручний варіант передачі файлів – Quick Share. Завдяки такій функції є можливість поділитися контентом одночасно з п’ятьма контактами з вашого списку, без поєднання з іншими пристроями.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter