Пий свідомо: чим шкідливий Tetra Pak та як з ним боротися

28 Жовтня 2019

Головне фото: кадр з фільму «Шазам»

Ми користуємось цим кожен день, купуємо та викидаємо, носимо з собою та вибираємо на поличках у супермаркеті. Tetra Pak – всесвітьно відомий пакувальний матеріал, який складається не лише з паперу, а й поліетилену, який розкладається понад сто років! Здебільшого Tetra Pak використовують для пакування молока, соків, вина. Перед тим, як купувати черговий напій, варто знати, що робити з порожньою тарою, аби не завдавати шкоди екології.

Відома мережа кав'ярень Kava Avenue розпочала нову акцію для порятунку довкілля. Стурбовані станом навколишнього середовища, власники вирішили зробити все можливе, щоб врятувати світ.

Тепер можна прийти у кав'ярню, яка знаходиться на Винниченка, 25, зі своїми використаними тетрапаками і залишати, щоб їх передали на переробку.

Чому це так важливо?

Сьогодні в Україні переробляють лише 4% загального сміття. Більше 10 мільйонів тонн щороку опиняється на чимленних сміттєзвалищах.

Паперові стаканчики, так само, як і упаковку Tetra Pak, можна переробити на Змієвський картонно-паперовій фабриці. Пакування такого типу належить до категорії «пластик».

Нагадаємо, що це не перша екофрендлі акція кав'ярні. Не так давно юні лучанки там проводили еко-вечірку. Також «Kava Avenue» дарує знижку тим, хто приносить своє горнятко.

Зовсім скоро вони запустять нову екоініціативу та назавжди відмовляться від пластикових трубочок. А ще вони збирають на переробку «непаперові» стакани (бо всі вони містять у собі пластик). Кав'ярня замовлятиме з цих перероблених матеріалів зошити, канцелярію, які можна буде придбати.

Куди приносити?
– Винниченка, 25
Коли приносити?
– У будь-який зручний час (тільки не раніше 8-ї ранку).


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter