• банер чікос

Жити відповідально: у Луцьку відбулась еко-вечірка. ФОТО

27 Липня 2019

Тест і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Zero Waste – найактуальніша тема у наш час. Кожен свідомий громадянин вже давно вибрав цю філософію як спосіб життя. У кав'ярні «Kava Avenue» 26 липня відбулась еко-вечірка за підтримки американської програми обміну «Flex» та Молодіжного центру Волині. Ця подія – освітній захід, мета якого – поширити зняння про «безсмітництво» та надихати людей ставати еко-френдлі.

Організаторами стали 17-річні Юля та Ілона зі своєю активною командою. На вечірці відбувся розіграш, де переможець отримав мішечки, які стануть заміною поліетиленовим пакетам, від бренду «Simple».

Всі присутні мали змогу почути цікаву інформацію про Zero Waste, або ж «Безсмітництво», від спікерки Демидюк Катерини, яка впродовж багатьох років дотримується цієї філософії. Дівчина розповіла про правило «5 R», еко-звички, які доступні кожному, та поділилась особистими лайфхаками.

Також на події відбувся цікавий майстер-клас, де кожен бажаючий зміг зробити іграшку з сіна.

Засновниця магазину-майстерні «Green Valerie» Олена Голоденко поділилась інформацією про еко-догляд за собою та відповіла на питання, які турбували присутніх. А всі небайдужі мали змогу допомогти тим, кому це необхідно, та віддати непотрібний одяг.

«Наша філософія – багаторазове використання речей. Важливо скорочувати споживання, відмовитись від зайвого, повторно використовувати багаторазові речі, відправляти сміття на переробку та компостувати органічні відходи», – запевнили спікери та організатори освітнього заходу.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter