Охорона vs поліція: у луцькому нічному клубі сталася бійка

21 Грудня 2020

Між охоронцями одного з нічних клубів луцька та поліцейськими сталася бійка.

Інцидент відбувся 19 грудня, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області у фейсбуці.

Поліцейський отримав інформацію, що в клубі триває розважальний захід, який продовжуватиметься після 23 години, що, відповідно до нових обмежень Кабінету Міністрів, заборонено.

Сам заклад після 22 години, за отриманою інформацією, продовжував приймати замовлення відвідувачів і здійснювати розрахункові операції, що також заборонено новими обмеженнями.

Всередині перебувало чимало відвідувачів, яких туди пропускали, за інформацією поліції, «по знайомству» чи «по дзвінку» – звісно, всі вони не дотримувались карантину і порушували встановлені правила.

Під час того, як поліцейський показував охоронцям посвідчення і наголошував на дотриманні діючих обмежень, ті схопили його та вивели з закладу, нанісши тілесні ушкодження.

36-річний поліцейський не госпіталізувався. 22-річний та 28-річний нападники були затримані відповідно до ст. 208 КПК України.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 345 ККУ (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків). Нині очікується погодження прокуратурою їм підозр у скоєному.

Такі дії караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter