«Нехай процвітає “політех”»: як Луцький НТУ відсвяткував корпоратив до Дня працівників освіти. ФОТО

04 Жовтня 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Юлія КОЦЮБА

3 жовтня у луцькому арт-кафе «Стоп-кадр» можна було побачити чимало людей у вишуканих вечірніх сукнях та елегантних костюмах. Саме тут з нагоди Дня працівників освіти зібралися всі представники викладацького та адміністративного складу Луцького національного технічного університету. Що відбувалося на святі – бачив «Таблоїд Волині».


Урочиста подія розпочалася з позитивного привітання ректора вишу – Петра Савчука.

«Від народження ми всі чомусь вчимося – батьків, вчителів, наставників, колег. Є і зворотній бік: ми також все життя когось навчаємо і це основне наше покликання. Шановні друзі, я всіх радий бачити сьогодні у стінах цього прекрасного закладу. Хочу побажати, щоб вас оберігав всевишній, шоб ви відчували себе здоровими та енергетично потужними, щоб все було благополучно у ваших родинах і у наші великій “політехівській” сім’ї. Бажаю, щоб наша держава гідно оцінювала ту нелегку та відповідальну роботу, яку ми робимо. Дякую за все, що ви робите, нехай процвітає “політех”», – промовив Петро Савчук.


Під час офіційної частини свята кращі працівники вишу отримали почесні відзнаки, грамоти та дипломи. Зокрема, подяками від Міністерства освіти і науки України за багаторічну та сумлінну працю та особистий внесок в розвиток національної освіти удостоїлися Людмила Савчук, Андрій Щерба та Юрій Чурило. Також відзнаки від облдержадміністрації отримали Валентин Талах, Ігор Андрущак, Надія Хвищун.Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук, який також цього вечора отримав почесну нагороду, розповідає, що віддав луцькому «політеху» одинадцять років.

«Я в цьому університеті навчався, а мій трудовий шлях почався з аспірантури. За ці роки Луцький НТУ став для мене другою домівкою, – ділиться проректор. Найважливіше в цій роботі – бажання та любов до професії. Працюючи з молодими людьми ми також довгий час лишаємося молодими», – додає він.

Сергій Петрович наголошує, що за будь-якою нагородою, зокрема і його, стоїть робота цілого колективу вишу.

Привітав працівників Луцького НТУ і заступник голови облради Ігор Поліщук.

«Я радий вітати еліту області з Днем працівників освіти. Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, достатку, вдячних студентів, здійснення всіх мрій і задумів», – тепло привітав присутніх посадовець.

Після завершення офіційної частини заходу численні представники волинського вишу продовжили святкування у невимушеній атмосфері за келихами шампанського.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter