Найсмачніші та найдешевші кавуни у Луцьку: де продаються і як вибрати

10 Липня 2019

Літо радує нас різними смаколиками: ягодами, фруктами, овочами. Та найголовніша смакота у цю пору – кавуни, однак, як радять дієтологи, вдосталь насолоджуватися ними все-таки краще з середини серпня.

Для тих же, хто вирішив спробувати кавуни тепер, ми дізналися ціни у Луцьку. «Таблоїд Волині» побував у різних магазинах та ринках міста, щоб порівняти вартість та вибрати найкращу і найдешевшу ягоду.

У гіпермаркеті «Там-Там» кавун можна придбати за 13,99 гривень за кілограм.


Якщо завітати на ринок «Північний», то за кілограм смачненької ягоди вам доведеться віддати 11-12 гривень.У супермаркеті «АТБ», що на Соборності, найнижча ціна – 9,99 гривень за кілограм.


На ринку «Варшавський» кавуни коштують 12-13 гривень за кілограм.


У супермаркеті «Spar», що на Соборності, ця ягода обійдеться вам у 12,99 гривень за кілограм.


А от у місцевому «Сільпо», що на Кравчука, кавун продають 11,99 гривень за кілограм.Довідково: як обрати хороший кавун?

Вибираючи ягоду, не женіться за розміром. Ідеально смакують кавуни середньої величини – кілограмів 5-7, а от величезні можуть мати надлишок добрив. Кавун має бути контрастним. Темні і світлі смуги мають бути максимально чітко позначені. Чим темніші смуги, тим ягода має більше поживних речовин.

Хвостик повинен бути сухим, але не відірваним. Занадто сухий хвостик означає, що кавун відвезли з баштану багато тижнів тому. Але сухим хвостик міг стати і після того, як його насильно відрізали і він висох «по дорозі». Тому дивитися треба на місце його переходу в кавун.

Хвостик проростає з так званого «ґудзика». Краї цього ґудзика мають бути сухими. А от мокрий зелений хвіст – гарантія незрілого плода. Кірка повинна бути дуже твердою. Якщо кавун стиглий, кірку відколоти нігтем ви не зможете. Якщо ж вона коричнева і волога – кавун переріс.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter