Відійшла у засвіти відома волинська журналістка. ФОТО
Відійшла у вічність відома волинська журналістка, депутатка та активістка Алла Лісова.
23 Листопада 2024
Успішно!
На Волині організували новий маршрут для туристів в рамках проєкту «Луцьк+».
На Волині організували новий маршрут для туристів в рамках проєкту «Луцьк+».
Етапи подорожі мальовничими місцями краю опублікували на сторінці Центру туристичної інформації та послуг міста у фейсбуці.
Розпочинається мандрівка з Луцька. Тут туристам пропонують навідатися до архітектурної пам’ятки сучасної історії міста – будинку Миколи Голованя; замку Любарта, з веж якого відкриваються прекрасні краєвиди на Старе місто й на долину річки Стир; прогулятися алеями Центрального парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки. Крім того, можна відвідати Луцький зоопарк – одне з найкомфортніших місць на природі у межах міста.
Потому маршрут мальовничими куточками області пролягає до ботанічного заказника «Воротнів».
На другий день подорожі – переїзд до Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща». Перша зупинка на шляху до пущі – село Грем’яче, де туристам радять відвідати місцеве джерело.
Після цього маршрут приводить до національного парку й зокрема урочища «Богуславка». Тут є велетенський дуб з вигорілою серцевиною. За сотню метрів – прихована криничка, яку називають «повстанською».
Далі маршрут пролягає в урочище «Лопатень», де розташований Лопатенський історико-природничий музейний комплекс, який складається з Музею руху опору в Другій світовій війні на Волині та Музею волинського лісу.
А дорогою назад до Луцька можна також відвідати джерело в селі Журавичі; парк Макаревичівський – пам’ятку садово-паркового мистецтва, яку заклав у 1836-1838 роках біля власного маєтку видатний польський письменник Юзеф Крашевський (с. Омельне); Свято-Михайлівську церкву, збудовану 1776 року (с. Омельне); Свято-Троїцьку оборонну церкву 1650 року (с. Тростянець).