Модельний щоденник: секрети макіяжу та антиейдж-харчування у школі MZMspecial. ФОТО

30 Вересня 2020

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Ірина КАБАНОВА

Нещодавно журналістка «Таблоїда Волині» Аліна Холбан стала однією з учасниць проєкту MZMspecial – модельних курсів для жінок віком 25+. Про перший день занять вона розповіла у попередній публікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕФІЛЕ, ІНСТАГРАМ ТА ІГРИСТЕ: ЩО ВІДБУВАЛОСЯ НА ПЕРШОМУ ЗАНЯТТІ MZMSPECIAL. ФОТО, ВІДЕО

Чекаючи на п’ятницю (заняття відбуваються раз на тиждень), журналістка заповнює свій «модельний щоденник» черговими враженнями, тож сьогодні читачі дізнаються, що відбувалося під час другої зустрічі MZMspecial.

***

«Впевнена, що ви всі дуже обізнані в темі макіяжу», – каже Вікторія. Я іронічно посміхаюся, згадуючи, як майже щодня поспіхом розмазую по обличчю «тоналку», зверху наношу пудру, тремтячою рукою малюю стрілки та фарбуюся тушшю.


Друга п’ятниця в школі MZMspecial розпочалася з практичної лекції про макіяж від Вікторії Майструк – засновниці шоуруму MayParfum Place, експертки з мейкапу, говіркої та яскравої жінки, яка перетворює б’юті-консультації на суцільну творчість.

Сьогодні ми мали прийти на заняття зі своїми косметичками. Я поспіхом закинула в сумку пудру, «тоналку», туш, підводку-фломастер і декілька пензликів, якими майже не користуюся. Побачивши, які об’ємні «чемоданчики» принесли більшість дівчат, зрозуміла, що сьогодні пастиму задніх.


Коли Вікторія запропонувала розібрати косметичку однієї з учасниць, я вирішила зайняти позицію спостерігача, а Альона – одна з дівчат – розповісти та показати, за допомогою чого вона наводить красу. Учасниця дістає засіб за засобом під наше активне обговорення. Найбільший інтерес викликають тінт (вперше про нього чую) та парфуми з дивовижно солодким ароматом.


Потім Вікторія робить Альоні макіяж, паралельно коментуючи свої дії.

«Базу під тіні тут можна й не використовувати, але я роблю це, щоб отримати більш насичений колір. Якщо ж наносити тільки тіні, вони виглядають не так органічно», – пояснює мейкап-гуру.Весь процес, разом з коментарями та діалогами, тривав хвилин 40. В результаті вийшов легкий нюдовий мейк, який виглядає так, «ніби кудись зібралась, але не накрасилася», як зазначила Альона.

Під час майстеркласу говорили про тренди, ефект «зацілованих губ», «підступність» червоних помад та багато іншого.

Далі на нас чекала лекція про антиейдж-харчування від нутриціологині Наталії Тарапати. Найцікавіші тези фуд-тренерки зібрані тут.

Лекція вийшла більш ніж змістовною. Зокрема, ми дізналися, що імбир не є запорукою міцного імунітету, а для підвищення рівню кальцію зовсім не обов’язково пити молоко.

Наступна зустріч MZMspecial обіцяє бути цікавою: навчатимемося позувати разом з Іриною Мельник та позбуватися страхів з Наталією Ісаєвою. Стежте за модельним щоденником на «Таблоїді Волині»!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter