Успішно!

У Луцьку відбувся благодійний івент Fashion Day. ФОТО

Усі кошти підуть на благодійний збір для воїнів, а саме 53-го батальйону 100-ї бригади Збройних Сил України, які хочуть переобладнати автівку на прохідну – кейсевак.

На благодійному івенті Fashion Day зібрали 40 571 грн (квитки) і 26 212 грн (банка) на ЗСУ. Усі кошти підуть на благодійний збір для воїнів, а саме 53-го батальйону 100-ї бригади Збройних Сил України, які
хочуть переобладнати автівку на прохідну – кейсевак.

Збирала кошти разом з Мариною Занюк військова Ганна Рекретюк, яка виступила з сильною промовою та закликала усіх долучатись до благодійних зборів та лав ЗСУ.

Дизайнери які представили колекції на заході:
– Оксана Зінчук, бренд ОЗІ – український бренд одягу з Луцька який обирають українські зірки такі як: Гурт Кола, співачка Казка, Джері Хейл, Каменських, Ольга Сумська, Тіна Кароль, Марія Кондратенко, Олена Кравець та інші. 
– Vovna – бренд, який спеціалізується на виробництві сучасного одягу з використанням традиційної української вишивки.
– NamystA – авторські прикраси та одяг.
– Дизайнерка Радіцька. Кожна колекція наповнена стильними, оригінальними та водночас практичними фасонами, щоб кожна жінка могла почувати себе комфортно.
– Едельвіка - сімейний бізнес заснований у 1994 р. На події були представлені дві колекції етно-одягу за мотивами регіональних взорів Волині та Тернопільщини, втілені в натуральних лляних тканинах на вимогу сучасних потреб сьогодення.
– Альона Чіні – бренд був заснований у 2016 році. Цінність бренду – це новий погляд на розкіш ручної вишивки та модернізація старовинних етнічних орнаментів.
– Old money – шоурум українських дизайнерів, який знаходиться в модному домі Озі.
– Opposition – український бренд одягу, який підкреслить вашу жіночність та елегантність.
– Український бренд ID, заснований художницею та дизайнеркою Іриною Дяченко став справжнім втіленням унікальних аксесуарів преміумсегмента для кожної леді.

Більше – шукайте на фото:
Партнери заходу: Levante, Minder Craft, OKTAVA, Helena’scatering, Who cares, Evo derm, AquaPrint, Villa UA, Sweet&Spicy, Шарлотка, Мавка, Парасолька, Fitnes bakery, Агенція нерухомості Ольги Огнівець, Президент Готель, Sillage Niche.

Інформаційні партнери заходу:
Журнали People та Space, Insider media group, СІД холдинг, Район in UA, Таблоїд Волині, 12 канал, Волинські новини, Волинь 24, Теревені Луцьк, Тревел Луцьк, Типовий Луцьк та відомі блогери міста!


 

Додати новий коментар