Модельний щоденник: «побачення з собою» та несподівані інсайти у школі MZMSpeсial. ФОТО

07 Жовтня 2020

У модельному агентстві MZM Models відбулося третє заняття курсів MZMSpeсial для жінок віком 25+. Традиційно, про черговий тригодинний інтенсив розповідає журналістка «Таблоїда Волині» Аліна Холбан.

Що відбувалося під час попередніх зустрічей – можна почитати за цим і цим посиланнями.

***

На третю зустріч в MZMSpeсial я йшла з великим інтересом: майстерклас з позування та лекція про «життя з відчуттям свободи» обіцяли бути цікавими. Забігаючи наперед, скажу, що мої очікування виправдалися сповна – додому я поверталася в приємних роздумах про давні мрії та їхнє втілення, а також про те, що кожен здатен «стрибнути вище голови», варто лише визначитися з бажаннями та позбутися стереотипів.

«Поводьтеся на фотосесії як діти – максимально відкрито. Ви маєте довіряти команді, адже ніхто не хоче поганих фото», – радить нам фешн-фотографка Ірина Мельник.

На початку заняття нас попросили пригадати фотографії, на яких ми подобаємося собі найбільше. Я уявляю дивне фото в рогатому шоломі та одну пікантну фотосесію, розповідь про яку незабаром з’явиться на «Таблоїді». Щирість – ось що мені подобається на цих знімках, і чого не вистачає на багатьох інших. На природності в кадрі наголошує й Ірина, називаючи її головним візуальним трендом сьогодення.

Вправи на розслаблення йдуть мені на користь – позбавляють від фізичної скутості. Ми повторюємо за Іриною базові пози, вивчаючи різні жанри фотозйомок, і водночас намагаємося відшукати індивідуальну пластику. Потім працюємо над ходою, рухаючись залою вільним і впевненим кроком. Ірина радить підключати фантазію – перенестися в обставини, в яких ми почувалися б максимально щасливими, спокійними та впевненими у собі. Я вкотре переконуюся, що в основі «тих самих» кадрів – не стільки точне відтворення зовнішнього малюнку, скільки внутрішнє відчуття свого образу.

Кульмінаційною частиною заняття стає презентація п’ятнадцяти позицій від кожної з учасниць.

«Куди діти руки», – спливає в голові класичне питання, коли я виходжу на середину зали. Їх чомусь постійно хочеться здійняти догори, тож мій вихід завершується декількома спонтанними беззмістовними жестами.

Наостанок ми вчимося розслабляти м’язи обличчя, стоячи із заплющеними очима перед дзеркалом. Ця вправа була чимось на кшталт маленької медитації: розплющивши очі я відчула, ніби вперше за довгий час зустрілася віч-на-віч з собою.

Вдосталь поспілкуватися зі своїм внутрішнім «Я» ми змогли і на наступному занятті.

Зустріч з дизайнеркою одягу та лайф-коучеркою Наталією Ісаєвою була по-справжньому «космічною». На лекції ми вивчаємо логічні рівні Ділтса (раджу погуглити тим, хто знаходиться в пошуках себе), уявляємо себе іншими людьми та дізнаємося, де шукати натхнення. Наталія вважає, що люди часто сприймають соціальні установки як власні бажання, таким чином віддаляючись від своїх справжніх мрій.

Особливо цікаво було уявити себе іншою людиною – нафантазувати, в якому оточенні я існую, де живу, чим займаюся, які маю переконання та цінності. За словами нашої гуру, така практика допомагає максимально наблизитися до справжнього себе.

P.S.: До останнього заняття та фінальної фотосесії в MZMSpeсial лишається два дні. У п’ятницю учасниці курсу позуватимуть перед фотографкою Анастасією Альошиною, а сьогодні зустрінуться з дизайнеркою Оксаною Зінчук, одяг якої презентуватимуть. В яких образах постануть учасниці – дізнавайтеся незабаром на «Таблоїді Волині».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter