«Мірумір, а бабло до бабла???», – відома телеведуча з Луцька звернулась до Монатіка та інших артистів

28 Лютого 2022

Відома телеведуча з Луцька Тетяна Іванська гостро висловилась про артистів, які протягом останніх восьми років їздили з гастролями у Росію, а зараз показують слізні відео про те, як їм шкода України.

Гнівний допис Тетяна опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук:

«Не бачила слізне звернення Дорофєєвої, але чула. Вибачте, не шкода. Не буває спорту, шоу-бізу і культури поза політикою. Не буває! Ти або з нами, або хочеш тупо мутити бабло.

Монатік, Потап, Каменскіх і разом з ними, це ж ви їздили на корпоративи під час війни, на концерти, робили співпрацю з рос.зірками, ця вся війна – це наслідок ваших закритих очей!!! Ви зараз в сльозах і бомбосховищах кажете, щоб білоруси і росіяни заговорили, а чому мовчали ви???? Всі вісім років війни!!?!? Мірумір, а бабло до бабла????

І ще, давайте не тішити себе ілюзіями і вибаченнями з того боку, звісно, є справжні, такі як Ахєджакова! А є Мєладзе, який формулює щось типу, я незнаю, хто винен, історія всьо покаже, но давайте буде мир… це не вибачення, це не заклик до миру, це не позиція, це страх втратити бабло і залишитися ізольованим в рашці.

Я дуже сподіваюся, що більше не буде так, щоб член партії Єдіная Росія, виступав на найкрутішому фесті в Україні. Атлас, шо там? Чому Мадонна має позицію, а ви сците? Чому Боб Марлі не боявся показати позицію і бути підстреленим, а ви боїтеся вимовити, що Росія віджала Крим і розпочала війну? Ви 8 років мовчали!!! Це жалюгідно. І вас не шкода! Ваші сльози не справжні.

Справжні сльози зараз в тих, хто втрачає рідних через ваше мовчання. Справжній страх в мого сина, коли він розуміє, що тато поїхав за автоматом не для того, щоб бути з нами вдома, а для того, щоб сидіти з ним в окопі.

А вам я не вірю...», – заявила телеведуча.

13
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter