Цікавий факт: ТОП-30 неймовірних малюнків на тілі Саріни Нексі. ФОТО

08 Липня 2023

Традиційно 8 липня відзначають День бодіарту – свято серйозного мистецтва і самовираження. У всякому разі так стверджує засновник і промоутер цього дня Нью-йоркський художник Енді Голуб. За його словами, мистецтво бодіарту – це не про сексуальність, хоча дійсно почасти про наготу. Адже бодіарт – це тривимірний витвір мистецтва, форма самовираження і прийняття тіла, яку неможливо зафіксувати на двомірному полотні. І, на відміну від кам'яної статуї, бодіарт створює унікальну, живу і рухому картину, яка не може бути виражена в шматку каменю, незалежно від того, наскільки хорошим є художник.

Як розповідає Ділова мова, Голуб почав розписувати людей на вулицях Нью-Йорка в 2007 році. Для цього першого публічного некомерційного заходу Голуб запросив моделей в стрінгах. У 2011 році він вперше використав абсолютно оголених моделей, як чоловіків, так і жінок. У роботі йому допомагали звичайні люди, а не професійні моделі. У самий розпал заходу Голуба затримала поліція, але в кінцевому підсумку всі звинувачення з нього були зняті, оскільки це мистецтво було визнано законним відповідно до Конституції і цілком легальним, як будь-яка картина або скульптура, яку ви побачите на вулицях Рима або в художньому музеї.

Ми ж хочемо познайомити вас із візажисткою з Норвегії Саріною Нексі, яка створює неймовірний бодіарт на своєму обличчі. Низку своїх найяскравіших робіт дівчина опублікувала на порталі Bored Panda.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter