Успішно!

біхелсі

Луцького слоника пропонують зробити «алкогольним» символом міста

місцевим пивоварам запропонували створити нову лінійку сидру та назвати його «Кольоровий слон», «Луцький слон» чи навіть «Рожевий слон». 

Слоника, який знаходиться біля Палацу учнівської молоді в Луцьку, пропонують зробити символом міста.

Про таку ідею повідомив уродженець Луцька, медіахудожник Сергій Коцун. Він запропонував місцевим пивоварам створити нову лінійку сидру та назвати його «Кольоровий слон», «Луцький слон» чи навіть «Рожевий слон»:

«Своїм коментарем до мого попереднього запису, Олесь Санін наштовхнув мене на цікаву, як мені здається, думку. Для тих, хто не знає, мушу пояснити.

У Луцьку є ось такий колишній водограй і останні років з тридцять існує чудова традиція серед місцевих нефарів фарбувати його в різноманітні кольори. Можете загуглити, знайдете чимало світлин. Локація ця добре відома, особливо серед п'яничок, то традиційне місце вживання алкогольних напоїв ще з радянських часів.

Кого той слоник лише не бачив, хто там повз нього лише не проходив, від Маренича з Зінкевичем до тих, про кого світ поки що й не чув. Власне бренд майже вже є, то чого його не використати? Я не за магнітики на холодильник, чи сувенірні статуетки, хоча і це не погано, я – за алкоголь.

Чому б місцевим пивоварам не створити нову лінійку сидру, міцного, градусів одинадцять, дванадцять та не назвати його "Кольоровий слон", чи "Луцький слон", чи навіть "Рожевий слон", хоча пиво з такою назвою вже існує, здається бельгійське. Pink Elephant в англомовному світі означає те ж саме, що в нас Біла Гарячка. На етикетці, звісно, має бути зображений цей фонтан.

Якщо він червоного кольору, то це вишневий сидр. Якщо зеленого, то з грушок зроблений. Якщо синього, то сливовий, або з терпкого, місцевого винограду й т.д. Не дякуйте, відрахуєте потім за ідею десятину на добрі справи».

Додати новий коментар